FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Rudens?
Pārāk auksts
Pārāk karsts
Pārāk slapjš
Pārāk sauss
Oranžs būtu labāk

Rezultāti

Foto

2012. gada 30. maijā 15:39 

Accenture Latvia bezmaksas programmēšanas un projektu vadības skolas (0)

No 29. maija starptautisks informācijas tehnoloģiju uzņēmums Accenture Latvia aicina esošos un topošos nozares studentus pieteikties bezmaksas JAVA, .NET, SAP, C++ kā arī projektu vadības kursiem, kas norisināsies šī gada vasarā. Nodarbības notiks Rīgā angļu valodā, un katrā kursā konkursa kārtībā tiks uzņemti 15 dalībnieki.

Accenture Latvia skolas ir kompānijas apmaksātas, intensīvas četru vai divu nedēļu apmācības, kuras notiek angļu valodā un tiek veidotas pēc pašiem modernākiem principiem: lielākais uzsvars tiek likts uz praktiskiem darbiem vai reālo programmēšanu, papildinot tos ar lekcijām un individuāliem uzdevumiem. Šajos kursos tiek uzņemti pretendenti sākot no 18 gadiem ar pamatzināšanām programmēšanā - gan studenti, gan arī tie, kas tikai plāno saistīt savu dzīvi ar IT industriju. Projektu vadības skolai var pieteikties bakalaura grāda ieguvēji biznesa vadībā vai radniecīgās nozarēs, kā arī pēdējo kursu studenti. Pieteikties kursiem ir iespējams līdz 15. jūnijam, sūtot pieteikumu un CV vai aizpildot anketu facebook lapā.

Apmeklējot Accenture Latvia organizētās apmācības, dalībnieki apgūs zināšanas un iemaņas, kas ir nepieciešamas, lai veiksmīgi startētu darba tirgū. Atkarībā no izvēlētā kursa dalībniekiem būs iespēja pielietot sHTML, J2EE Web Technologies, Enterprise Java Beans, J2EE Platform Services, OOP, C#, .net framework tehnoloģijas, kā arī apgūt ABAP un SQL programmēšanas iemaņas, interaktīvo programmēšanu, Adobe Forms un SAP SmartForms grafisko atskaišu formu programmēšanu, tīmekļa programmēšanu ar SAP Web Dynpro Java un ABAP implementācijām un citas tehnoloģijas.

Projektu vadības kurss dos ieskatu projektu plānošanā un atsekošanā, izmaiņu vadībā, risku un finanšu kontolē un vadībā, kā arī atskaišu veidošanas pamatprincipos.

Accenture Latvia bezmaksas kursu noslēgumā katrs dalībnieks saņems sertifikātu, kurš apliecinās apmācības materiāla apgūšanu. Sekmīgākajiem kursu beidzējiem Accenture Latvia piedāvās kļūt par kompānijas darbiniekiem.

Autors: Ksenija Tereško  Apskatīt komentārus »

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Septembris, 2019 »

POTCPSSv
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
7 
šodienIesvētību sēde II

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva