FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kādu vadīšanas stilu tu atbalsti?
tieša demokrātija (yikes)
netieša demokrātija (lame)
parlamentāra monarhija (joprojām lame)
absolūta monarhija (jau labāk)
diktatūra (yes, baby)

Rezultāti

Foto

2010. gada 10. novembrī 14:09 

Valsts prezidenta lekciju cikla „Pasaules līderu lasījumi” ietvaros - BBC zvaigzne Niks Gouvings (0)

Valsts prezidenta lekciju cikla "Pasaules līderu lasījumi" ietvaros Valsts prezidenta kanceleja sadarbībā ar Latvijas Universitāti piedāvā jums unikālu iespēju apmeklēt Lielbritānijas valsts televīzijas BBC vadošā ziņu diktora Nika Gouvinga (Nik Gowing) lekciju "Melu pilnas debesis un melni gulbji:  kas kontrolē informāciju krīzes situācijās?". Lekcija notiks 22. novembrī plkst. 10:00-11:30 Latvijas Universitātes Lielajā aulā.

Niks Gouvings, kuru ikdienā  redzam lasām BBC ziņas, vadām BBC raidījumus "The World Debate" un "The Hub", kurš ir aktīvs Pasaules ekonomikas foruma un Vācijas Maršala Fonda organizētā Briseles Foruma diskusiju moderators, šoreiz Latvijas Universitātē lasīs lekciju par to, kā mūsdienu tehnoloģijas rada iespēju ikvienam kļūt par notikuma liecinieku, kļūstot par sava veida „jauno mediju” pārstāvi. Tādējādi atbildīgajām institūcijām rodas jauns izaicinājums reaģēt uz attiecīgajiem notikumiem laicīgi un efektīvi. Autors ir veicis pētījumu Oksfordas Universitātes Reuter institūtam, kurā viņš analizē gan valsts institūciju, gan privātā sektora dalībnieku trauslo un ievainojamo raksturu un to, kā IT un saziņas tehnoloģijas, kas attīstās milzu ātrumā, un gandrīz visur esošie „informācijas radītāji” ietekmē komunikāciju krīzes situācijās.

Lekcija būs noderīga ikvienam, kas ikdienā saskaras ar krīzes vadību, interesējas par jauno mediju lomu un ietekmi uz komunikācijas vidi. Aicinām lekciju klausīties valsts un privātā sektora institūciju vadītājus un komunikācijas speciālistus, mediju pārstāvjus, ekspertus un studentus, kas interesējas par politiku, starptautiskajām attiecībām, krīzes vadību un komunikācijas zinātni.

Grāmata ir lejupielādējama bez maksas šeit.

Lekcija notiks angļu valodā. Ieeja brīva.

Par Valsts prezidenta lekciju ciklu.

Pēc Valsts prezidenta ierosmes Latvijas Universitātes 90. jubilejas gadā tika iedibināts lekciju cikls „Pasaules līderu lasījumi”. Valsts prezidenta lekciju cikla mērķis ir dot iespēju Latvijas akadēmiskajiem, inteliģences un mediju pārstāvjiem noklausīties dažādu nozaru pasaulē ievērojamu personību lekcijas, kas var piedāvāt plašāku skatījumu par globāliem ekonomiskiem, politiskiem un sociāliem jautājumiem un rosinātu domāt par turpmāko procesu virzību.
 
Ideja par lekciju ciklu Valsts prezidentam radās, tiekoties ar globālajiem līderiem – pasaules politisko, ekonomisko un sociālo procesu virzītājiem un domas veidotājiem. Pēc Valda Zatlera uzaicinājuma lekcijas ir lasījušas tādas personības kā Pasaules ekonomikas foruma Davosā (Šveicē) dibinātājs un izpilddirektors profesors Klauss Švābs (Klaus Schwab), filantrops un uzņēmējs, ASV prezidenta Finanšu izglītības konsultatīvās padomes priekšsēdētāja vietnieks Džons Braiants (John Hope Bryant) un konsultants, rakstnieks un radošais uzņēmējs Džons Ņūbigins (John Newbigin).
 

Autors: Daiga Holma  Apskatīt komentārus »

Balsis: 1, vidējais vērtējums: 5

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Janvāris, 2020 »

POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
34567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva