FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kādu vadīšanas stilu tu atbalsti?
tieša demokrātija (yikes)
netieša demokrātija (lame)
parlamentāra monarhija (joprojām lame)
absolūta monarhija (jau labāk)
diktatūra (yes, baby)

Rezultāti

Foto

JaneksVērtējums: - +15 +  | 09.12.2014 09:56

Pirmkārt vēlos atzīmēt, ka pēdējās balles laikā tika salauzts pods. Varbūt ierindas studentam, kurš nāk uz ballēm, bet nepiedalās to organizēšanā tas šķiet smieklīgi, bet orgiem un Neimanim gan smiekli nenāca. Līdz ar to nevienam vairs īsti negribās uzņemties atbildību, jo vainīgais tā arī beigās neko nesavāca un arī neatzinās.
Otrkārt, ir bijušas pietiekami daudz labas balles arī ārpus fizmatiem, piemēram, fmd atklāšana gan dirty deal, gan nabaklab. Nevajag pasākumu norakt vēl pirms tas noticis. Pagājušajā gadā bija lieliska balle (viena no vislabākajām, kuru vispār fizmatos esmu piedzīvojis), bet arī pirms tās bija dažādas spekulācijas, ka ir pa dārgu, cilvēki nebūs un viss slikti.
Protams, ka cilvēkus laidīs iekšā vnk uzvalkos, par to rakstu tvnet pats dikti sasmējos - kārtējā sociālio zinātņu studentu pērle.

BlekssVērtējums: - +15 +  | 09.12.2014 11:30

Man kā izbijušam fizmatam neliekas ka vieta ārpus Zeļļiem ir kas ļoti slikts, ir bijušas labas fizmatu balles ārpus Zeļļiem un ir bijušas sliktas. Aiziesiet uz šo un redzēsiet kā būs. Taču fakultāšu salikums gan man liekas interesants. Es protams nezinu kādas tagad ir fakultāšu savstarpējās attiecības un piegājieni dažādām lietām, bet nu vismaz kādreiz EVF galīgi nebij tā fakultāte ar kuru gribējās rīkot sadraudzības balles (fizmatu pieeja parasti bij "more friendly" un EVF pieeja "more fancy").

Kādā no iepriekšējiem komentāriem tika ierosināts lauzt tradīciju uzticēt pirmkursniekiem ZS balles organizēšanu. Šo ideju gan iesaku atmest. Būtu diezgan muļķīgi fukšiem likt organizēt iesvētības vai cehveidīgo pasākumu (ja tāds vēl ir), bet vilkt garumā un neiesaistīt viņus pasākumu tapšanā pirmajā semestrī arī ir muļķīgi, tāpēc paliek tikai fizmatiem tik mīļā ZS balle.

Jebkurš pasākums ir tik labs cik laba ir kompānija kas uz to ierodas, tāpēc nevajag sevi nostādīt pozīcijā "aiziešu uz balli un balle sūkās", labāk pamēģiniet pieeju "es esmu sasodīti foršs un ja es būš ballē tad ballei nebūs cit variantu kā būt foršai" :)

AnonīmsVērtējums: - +2 +  | 09.12.2014 11:38

Doma absolūti nebija tāda, ka jāorganizē iesvētības vai cehs. Tā kā cehs jau vairākus gadus nenotiek, varbūt tā vietā pirmkursnieki var organizēt ko citu/labāku.
Bet piekrītu, ka arī šī tradīcija ir laba un neteiktu, ka ir sanācis vilties.

Ciniķis | Pēteris EnisVērtējums: - +1 +  | 09.12.2014 12:38

Skat, skat, ko saka viki par black tie

> A jacket with silk facings (usually grosgrain or satin) on a shawl collar, peaked lapel or notched lapel. Many current fashion stylists and writers see notched lapels as less formal[8] although they (like peaked and shawl) were used (though somewhat rarely) in some of the early forms of the garment.[9]
> Trousers with a single silk or satin braid covering the outer seams
> A black cummerbund (traditionally appropriate only in warm weather) or a low-cut waistcoat
> A white dress shirt (a marcella or pleated front is traditional), French cuffs and cufflinks, and a turndown or winged standing collar (detachable collars, winged, are preferred, though they have become somewhat rare.)[10]
> A black silk bow tie matching the lapel facings
> Shirt studs and cufflinks. Less formally, a fly-front or button down shirt may be substituted.
> Black dress stockings, usually of silk or fine wool
> Black shoes—traditionally patent leather court shoes (pumps); now often highly polished or patent leather Oxfords instead.

Žakete ar zīda atlokiem! Zīda tauriņs! Aproču pogas!

Drūmākais feiskontrols ever :>

@andreass atvaino, tā bija metafora :>

Ciniķis | BlekssVērtējums: - +6 +  | 09.12.2014 12:40

Šis nav "more fancy", šis ir "High Society: Ushakov class"

ViszinisaVērtējums: - 0 +  | 09.12.2014 16:18

Vieta ir ok. Viegli pieejama un viegli aizejama.

Bet "face control + black tie" vietā varēja uzrakstīt vnk:
"Pasākumā tiks ielaisti tikai svinīgi tērpi ļaudis un citi lauķi".

Un atverot TVnet linku tagad man gribas ierasties ar puspavērtu kreklu. Bet mani noteikti nelaidīs iekšā.
Vai man līdzi ņemt tabletu vai printētu rakstu, lai uzrādītu to kā avotu?

ojars.zondaksVērtējums: - -2 +  | 09.12.2014 18:28

Es vēlos nedaudz aizstāvēt pirmkursniekus, arī sevi, jo šis jau paliek smieklīgi, kādi tie komentāri cilvēkiem nāk laukā.
Pirmkārt, ir dzirdēts, ka daudzi fizmati grib kko jaunu, jo katru gadu ir +/- tas pats, otrkārt, tas nav nopietns iemesls par slikti balli, ka nav blakus kojām un būšot mazāk cilvēku. Cilvēku slinkums aizbraukt/aiziet uz citu vietu nav attaisnojums. Treškārt, kpc vispār ir jāapspriež kkas pirms ir noticis? Neviens nezina kā būs. Tie, kas aizies redzēs kā būs, un nedomāju, ka viņiem būs kaut kas ko nožēlot. Ceturtkārt, ja kādam nepatīk šī doma, tad šis nav obligāts pasākums, kur, kā skolā, tev obligāti jāiet uz muzeju, kurš ir tev šķiet garlaicīgs.

Komentārs, ko rakstīja ojars.zondaks, novērtēts ar -2 punktiem. Vai parādīt?

RotaVērtējums: - +15 +  | 09.12.2014 18:29

Par tērpiem:
Šodien visu noskaidrojām, ka smokings NAV obligāts.
Puiši, jūs drīkstat ierasties arī melnā/pelēkā/tumši zilā uzvalkā vai pat tikai uzvalka biksēs un kreklā un jūs tiksiet iekšā. Galvenais, lai nav džinsi un botas.
Meitenes, jūs mierīgi varat ierasties melnās/baltās/melnbaltās kleitās ~līdz celim. Kleitas, kurās nevar apsēsties gan nederēs.

DāgsVērtējums: - +15 +  | 09.12.2014 19:17

Ja reiz jānāk skaistos tērpos, tad ceru, ka ieplānota arī skaista dejošana nevis tresīšana uzvalkos pie kaut kāda tucinieka.

RotaVērtējums: - +2 +  | 09.12.2014 21:35

Par mūziku:
grupa Rock'n'Berries ir dejojama, ticiet man. Ja neticiet, variet iečekot iepriekšējajā dienā RTU ballē.
(vai šajā video: https://www.youtube.com/watch?v=sr9_634_... )
man kā liepājniecei ir liels prieks, ka spēlēs tieši viņi, jo liepājnieki zin, ko nozīmē laba mūzika!
Diemžēl nebūs galdiņu, tikai stāvgaldiņi, bet tas tikai atvieglos iespēju ātrāk nonākt uz deju plača.

NorbertsVērtējums: - +25 +  | 09.12.2014 21:58

Vai āmuļi būs?

NonīmsAnoVērtējums: - +3 +  | 09.12.2014 22:08

Nebūs ēdiena, nevarēs īsas kleitas vilkt...Kur tad puiši, lai skatās? Uz čaļiem zīda uzvalkos un zelta aproču pogām?

DāgsVērtējums: - +1 +  | 09.12.2014 22:53

@Norberts
Cilvēks uzdod pareizos jautājumus :D

LāseVērtējums: - +6 +  | 10.12.2014 07:49

Man reāli besī visi, kas te čīkst par dresskodu. Pārmaiņas nevarēs ierasties uz balli botās un ar pliku pakaļu... Un tad, ka nenotiks Zeļļos? Ne visi fizmati dzīvo Zeļļu kojās, un pārējo iesaistīto fakultāšu studenti jau ne tik!

LīgaVērtējums: - +7 +  | 10.12.2014 09:02

Vai tad pirmā balle, kas nenotiek Zeļļos?
+ Ja jau ierašanās balles tērpos, domāju par tresīšanu pie tucinieka (un mana Fizmata atmiņa saka, ka mēs skaisti protam dejot pat pie tādas mūzikas) varat neuztraukties.
Plus vēl visus tos, kas skumst par balles nenotikšanu Zeļļos, atnāciet arī uz kādu citu Fizmatu balli! Tur ir gan laba mūzika, gan galdiņi, gan skaistas dejas.

trenerisVērtējums: - +4 +  | 10.12.2014 13:05

Izcili!-viss tomēr ir līdzsvarā

ir gan čīkstuļi, kam bail, ka piekaltušās sūnas nokritīs, ja dirsa būs jāvelk kaut kur talāk nekā pašam pa prātam un kas vienmēr zin un māk kā lietas darāmas (diemžēl tikai savā paurī, jo talāk par citu mācīšanu un reālu darīšanu nav tikuši), lai pasākums būtu izdevies. - šis tiem diršanas specialistiem, kas jau pirms balles atļaujas kritizēt pašu balli un tās rīkotājus.

un ir arī cilvēki, kas saprot, ka tas kur un ar ko balle tiek rīkota nav atkarīgs tikai no pašu rīkotāju gribas.

Visu cieņu fukšiem par balles rīkošanu un lai nezūd vēlme uzņemties kādu lietu bīdīšanu arī turpmāk (neskatoties uz to, ka arī turpmāk atradīsies "viedie", kuri būs sastopami tikai komentāros, bet ne reizi kāda pasākuma/projekta realizēšanā) !

Dan | dan.gray@gmail.comVērtējums: - 0 +  | 13.12.2014 19:08

Pasākuma vieta vai kkāds tur dresscode neietekmē pasākuma izdošanos. Pasākums vienmēr būs OK, ja pieej tam ar pozitīvu attieksmi un pareizu noskaņojumu. Nevis dresscode un vieta, bet cilvēki taisa (make) pasākumus.

Interesanti, kā te jauni cilvēki izmisīgi meklē, par ko izgāzt žulti, pačīkstēt un pavaimanāt smalkā stilā. (OMG uzvalks, ierasta lieta, bet jāatrod kaut kāds bezjēdzīgs un nesakarīgs pārspīlējums, kas MANI aizskar; pasākums būs dirsā, ārprāts, jo jābrauc 20 (!!!) minūtes ar sabiedrisko ...)

Pirms komentēšanas iesaku paskatīties, vai tas komentārs no malas nesmird. Ja smird, tad labāk uzraksti, bet pievienošanas pogu nespied.

Un ilgtermiņā - vajag obligāto dienestu, smagu darbu un normālu attieksmi, lai šitā vaimanāšana beigtos.

Blekss | DanVērtējums: - +3 +  | 13.12.2014 19:21

Pilnīgi piekrītu - obligātais dienests ir vajadzīgs un vēlams pēc Šveices parauga!

Ciniķis | DanVērtējums: - -4 +  | 14.12.2014 00:19

Koncentrācijas nometnes vieta vai kkāds tur dresscode neietekmē koncentrācijas nometnes izdošanos. Koncentrācijas nometne vienmēr būs OK, ja pieej tam ar pozitīvu attieksmi un pareizu noskaņojumu. Nevis dresscode un vieta, bet cilvēki taisa (make) koncentrācijas nometnes.

Komentārs, ko rakstīja Ciniķis, novērtēts ar -4 punktiem. Vai parādīt?

ClassyVērtējums: - +1 +  | 14.12.2014 21:37

Balles dienā kur varēs nopirkt biļetes? kautkur tur uz vietas vai jāmeklē Ojars? Butu jocīgi ka jameklē kads cilvēks kas pats grib ballēties bet tā vietā tirgo biļetes :D

« 1 2 3 »
Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūnijs, 2020 »

POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
67 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva