FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kādu vadīšanas stilu tu atbalsti?
tieša demokrātija (yikes)
netieša demokrātija (lame)
parlamentāra monarhija (joprojām lame)
absolūta monarhija (jau labāk)
diktatūra (yes, baby)

Rezultāti

Foto

2011. gada 10. februārī 11:39 

"Mamutu medības" jau 9. reizi (10)

Mēdz teikt, ka pat labs vanags Ērgļu pakalnos varētu apmaldīties...

“Mamutu medības” ir bērnu un jauniešu biedrības “Jaunie Vanagi”  ikgadējā sacensību seriāla ziemas posms, kas šogad norisināsies Ērgļos 19. - 20. februārī. 5 cilvēku jauktajai komandai vecumā no 14 gadiem nakts laikā jāstājas pretī četru stihiju – ūdens, uguns, zemes un gaisa pārbaudījumiem, jāpierāda sava izveicība, spēks, izturība, komandas gars un prasme orientēties tumsā.

Šīs būs jau 9. sacensības un liels prieks, ka pēdējos gados var redzēt komandas, kurām, tāpat kā “Jaunajiem Vanagiem”, šī jau ir tradīcija. Aptuveni 20 kilometru gara orientēšanās distance, kas ilgst sešas līdz astoņas stundas –  Ērgļu pakalnos paslēpti dažādi veiklības, prāta, spēka un komandas uzdevumi, kuru paveikšanai nepieciešams sakopot visu drosmi, spēku un apņēmību, kopā ar komandas biedriem dodoties pretī uzvarai. Ērgļu reljefs, ziema Vidzemes augstienē un nakts spēs sagādāt īstu pārbaudījumu nopietniem sportistiem, kā arī interesantu piedzīvojumu tiem, kuri grib pārbaudīt savus spēkus, komandas saliedētību vai vienkārši pamēģināt ko jaunu! Trīs izveicīgākās komandas tiek arī apbalvotas, bet īpaša balva, kas nu jau kļuvusi par tradīciju, ir ceļojošais kauss, kurš dodas pie draudzīgākās komandas.  Lielu paldies sakām Ērgļu vidusskolai, tūrisma un sporta veikalam “Virsotne”, Dardedzes hologrāfijai u.c.

Sīkāka informācija, pasākuma nolikums, pieteikšanās anketa, vecāku atļauja, kas ir obligāta jauniešiem līdz 18 gadu vecumam un cita informācija pieejama pa e-pastu: sacikstes@gmail.com

Fizmatu komandām FMFSP sadarbībā ar biedrību "Jaunie Vanagi" ir sarūpējuši dalības maksas atlaides!

Bērnu un jauniešu biedrība „Jaunie Vanagi” ir dibināta 1992. gadā un aktīvi darbojas visā Latvijā nu jau 19 gadus. Tā ir Latvijas nevalstiska organizācija un starptautiskas asociācijas IFM-SEI aktīvs biedrs, kuras galvenās vērtības ir demokrātija, tolerance, līdztiesība, sadarbība un draudzība kā galvenie pamatprincipi harmoniskas sabiedrības veidošanai. ANO Bērnu tiesību konvencija ir tās darbības pamatdokuments. Organizācijas galvenie mērķi ir attīstīt jauniešu zināšanas, iemaņas, attieksmes un vērtības, lai veicinātu viņu iespējas līdztiesīgi piedalīties demokrātiskos procesos un ietekmēt tos, aizstāvēt un popularizēt bērnu tiesības, integrēt sabiedrībā bērnus un jauniešus no „sociālā riska” grupām. 

Autors: PR  Apskatīt komentārus »

Balsis: 2, vidējais vērtējums: 5

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūlijs, 2020 »

POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
34567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva