FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kādu vadīšanas stilu tu atbalsti?
tieša demokrātija (yikes)
netieša demokrātija (lame)
parlamentāra monarhija (joprojām lame)
absolūta monarhija (jau labāk)
diktatūra (yes, baby)

Rezultāti

Foto

2008. gada 6. oktobrī 08:54 

Atskats uz iesvētībām 2008 (15)

Fizmatu meitenes
Pirmsiesvētību drudzis visiem bija samērā liels, pirmkursnieku starpā valdīja satraukums, dažviet pat šaubas, vai vispār ir vērts piedalīties... Taču pienākums kļūt par pilntiesīgu Fizmatu ar visa šī vārda burvību attur no šādām domām.

Sākumā ieradāmies humpalās pie Zeļļiem, kur satikām citus fukšus, kuri iepirka svinīgās drēbes iesvētībām. Arī es tādas iepirku – uzvalks, bikses, krekls, kurpes = 2.10Ls. Nu jau jutāmies daudz drošāk, tuvojoties nežēlīgajiem pārbaudījumiem.

Gaidot ieeju trasē, tikām lieliski izklaidēti, un visapkārt jau uztraukums bija pārvērties par smiekliem un smaidu uz lūpām, līdz labi saliedēti un apņēmības pilni devāmies iesvētību trasē, kuras sākums arī veicināja daudz smieklu un prieku četrinieka starpā.

Sadzērušies ķīmisko kolu, devāmies uz salonu, kurā tikām burvīgi izdaiļināti. Ieejot dušās, pirmajā iespaidā radās divdomīgs pārsteigums par armiju un pa grīdu slīdošajām ziepītēm. Par laimi, bija tikai jānomazgā netīrais Luckāns, kurš noteikti guva daudz lielāku iesvētīšanu nekā mēs paši, bet toties fukšiem prieks. Porno kino bildes noteikti būs kas īpašs un atkal izraisīs smieklus un jautras atmiņas.

Izejot ārpus telpām, jautrība nemazinājās un tika ieturēta latviešu veco filmu ideoloģija. Dziedājām dziesmas, kuras bija tik grūti atcerēties, ēdām un dzērām, cītīgi labojām aizsērējušo podu (citi pat bija gatavi bāzt tur galvu), smieklu pilni skrējām eļļas kalnā un slīdējām tik pat ātri lejā. Mazliet iebiedējām nākamos ar kliedzieniem un pamācījāmies staigāt ar koka kājām, bet pēc šīm samērā tīrajām izklaidēm beidzot sekoja netīrākie posmi. Emīla nedarbu zupiņas, kurā bija visai ķiplokains saturs, izbaudīšana ar nelielu vai lielu piepalīdzēšanu, kā arī šļūciens cauri visai netīrajai plēvei, kura diemžēl uz beigām kļuva arvien tīrāka, jo pirmie iesvētītie to iztīrīja ar saviem vēderiem, es to skaitā.

Visbeidzot laimīgi nonācām pie labā vecīša, kurš pastāstīja par dzīves jēgu un varējām doties apzinīgi un lepni nolasīt Fizmatu zvērestu. Prieks, gandarījums un sajūsma par padarīto! Ņemot vērā, ka biju otrajā gājēju grupā un tikām ātri nomazgāties, paspējām aiziet pa trasi vēl vienu reizi, šoreiz jau nedaudz piepalīdzot veckursniekiem – vislielākie prieki, protams, pie ķiploku spaiņa, kurā mēs izdomājām neesošu ābolu un likām to atrast un izvilkt.

Visi vairāk vai mazāk apmierināti bija iesvētījušies un varēja sākties vakara pasākums, kurā jau mūs vairs nevarēja saukt par fukšiem. Vakara gaitā, aprunājoties ar studiju biedriem, secinājām, ka pirmkursnieks, kurš piedzīvojis Baldones lietaino nakts trasi ar tumšo purvu, iesvētības pārvar diezgan viegli, ar smaidu uz lūpām.

Visbeidzot vēlos apsveikt visus pirmkursniekus, kuri pārvarējuši iesvētības. Tiem, kas vēl nēsā fukša vārdu, iesaku tomēr nebaidīties un piedalīties nākamā gada iesvētībās, jo tas ir daudz foršāks pasākums nekā pēc bildēm un veckursnieku komentāriem tas var šķist. Jāsaka liels paldies arī Fizmatu veterāniem par organizēšanu!

Autors: Rihards Skuja  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: balle, fukši, iesvētības
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Maijs, 2020 »

POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva