FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kādu vadīšanas stilu tu atbalsti?
tieša demokrātija (yikes)
netieša demokrātija (lame)
parlamentāra monarhija (joprojām lame)
absolūta monarhija (jau labāk)
diktatūra (yes, baby)

Rezultāti

Foto

2015. gada 6. oktobrī 18:01 

Baldone 2015 pirmkusnieku acīm (3)

Kopbilde "Baldone 2015"
Pirmajam studiju mēnesim beidzoties, ir pienācis laiks padalīties ar iespaidiem par lielisko, Fizmatu pirmkursniekiem paredzēto, “pirms Aristoteļa”  pasākumu – "Baldone 2015". Baldone šogad norisinājās no 4. līdz 6. septembrim un tā nemaz nenotika apdzīvotajā vietā, ko sauc par Baldoni.

4. septembris sākas ar ierašanos Zeļļos, kur mēs, pirmkursnieki, ne tikai reģistrējāmies nometnei "Baldone", bet arī redzējām pirmo reizi savus lieliskos kursa biedrus. Kad reģistrācija bija beigusies, pagalmā spēlējām dažnedažādas spēles, pateicoties kurām, visi sākām savā starpā komunicēt, kā arī vecāko kursu studenti gan jau nonāca pie secinājuma, ka pirmkursnieki galīgi nemāk izveidot apli.

Pēc laika atbrauca divi autobusi, kuros mēs visi draudzīgi sakāpām un devāmies ceļā uz nostāstu apvīto Baldoni. Brauciens līdz Baldones norises vietai pagāja ļoti ātri, jo gan dziedājām Fizmatu dziesmas, gan sarunu gaitā iepazinām viens otru tuvāk.

Ierodoties Baldonē, mēs tikām attiecīgi sadalīti pa kursiem. Pēc iekārtošanās procesa notika svinīgā uzruna, kur mūs iepazīstināja ar interesantiem faktiem par Fizmatiem (kas tie tādi ir un ko tie ēd) un, protams, ar fakultātes  tradīcijām. Tika arī noorganizēta pirmā iepazīšanās un sarunas ar fakultātes vadību un pasniedzējiem. Vēlāk ieguvām katrs gan savu lielisko un super-gādīgo Fizmatu mammu, gan arī vērojām teātra uzvedumu no vecāko kursu studentiem, kurā viņi asprātīgi attēloja sesiju ar tās burvību, gan arī paši mēģinājām tēlot aktierus un uzvest izrādi. Vakara noslēdzošajā daļā visi draudzīgi vakariņojām un dziedājām ap ugunskuru dažādas dziesmas.

Citi devās gulēt, citi turpināja pavadīt labu laiku ar kursabiedriem visu nakti. Otrais variants gan jau skan labāk, bet visiem Fizmatiem no rīta bija jādodas uz rīta rosmi, kas pēc garās nakts, vairumam šķita, ļoti atsvaidzinoša. Laika čammāties nebija, jo mūs, pirmkursniekus, pielika pie darba – malkas krāmēšanas, ravēšanas, ēst gatavošanas, lapu grābšanas un citiem darbiem.

Kad visi bija kārtīgi atmodušies un pastrādājuši, varēja uzsākt sporta spēles. 16 komandas, 4 spēles, 5 individuālie pārbaudījumi un stingrs grafiks. Protams, netrūka arī odziņa – futbols bez noteikumiem meitenēm. Kā jau tas dabīgi notiek, cilvēki iekarsa un spēles noteikumiem pievērsa aizvien mazāk uzmanības. Neoficiāli oficiālais sauklis bija „BIKSES NOST!”. Fināls notika tumsā, jo tikai spēcīgākie var spēlēt bumbu, to nemaz neredzot. Izklausās aizraujoši un bija arī. Vakariņās ar lielām gavilēm tika pasniegta nostāstiem apvītā „Baldones zupa”.

Cik noprotams, nogurt nebija laika, jo pēc sporta spēlēm mūs dzina nakts trasē. Arī par nakts trasi klīda baumas. Beidzot bija laiks pārliecināties par to patiesumu. Pirmkursniekus atkal sadalīja komandās. Katra komanda startēja ar 10 minūšu intervālu. Komandai tika iedota karte, pēc kuras orientēties. Daļa pirmkursnieku jau bija uzķēruši Fizmatu vilni un ceļā devās dziedādami. Kad visi iespējamie posmi bija izieti, mēs nosaluši, netīri, bet ļoti priecīgi devāmies atpakaļ uz savām iemīļotajām guļvietām. Organizatori bija iecietīgi. Viņi mums pat atvēlēja siltu dušu (tas nekas, ka vienu uz ± 100 cilvēkiem). Šoreiz gāja gulēt visi. Ne jau tāpēc, ka nebija, ko darīt, bet tāpēc, ka nākamajā dienā mūs gaidīja lielie Aristoteļa svētki. Tas nozīmēja vēl vienu drosmīgi negulētu nakti, jo mēs esam Fizmati un mēs to varam!

Autors: Linda Bērtule, Daniela Reihenbaha  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: Baldone, pirmkusnieki
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 1, vidējais vērtējums: 5

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Janvāris, 2020 »

POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
34567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva