FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2005. gada 7. septembrī 14:57 

Baldone fukšu skatījumā (44)

Bija parastas piektdienas diena, kad bariņš sadistiski :)noskaņotu fizmatu veckursnieku bija nolēmuši nomocīt jaunos fukšus. Viņu mērķis bija padarīt fukšus oranžus un fizmatiski vienotus. Mēs (fukši), nedaudz nobijušies no nezināmā, bet ar cerībām sagaidīt kārtīgu iztusēšanos, bijām gatavi padoties veckursnieku ietekmei. Pirmais ķieģelis mūsu vienotības mūrī tika ielikts jau pašā sākumā, kad mēs tikām iespiesti autobusā, stipri pārsniedzot autobusā pieļaujamo sēdvietu skaitu. Diemžēl tā vēl nebija garīga vienotība, taču fiziska gan :) Tikai nepārprotiet!!! Tā arī sākās mūsu ceļš un nezināmo Baldonē...

Saspiesti kā siļķes bundžā tikām nogādāti Baldonē. Sākumā mēs visi bijām nedaudz klusi un nerunīgi (pārsvarā), jo visiem somās esošā "spēka dzira" vēl tikko attaisīta bija maz kustināta. Taču pēc dienas izklaidēm un fukšu priekšnesumiem (vērtēja korumpēta žūrija), kad tehnisko un profesionālo alu, kā arī dažu 40% šķidrumu pietiekamas uzņemšanas organismā sākās īstā dzīve. Mēs, fukši, sapazinušies gan savā starpā, gan ar "Lielajiem Oranžajiem" jutāmies lieliski, atsauksmes bija tikai labas, pamazām jau sākām izprast, ko nozīmē oranžā krāsa.

Pēc tusēšanas gandrīz visas nakts garumā mēs pieļāvām pirmo kļūdu - mēs piecēlāmies pirms veckursniekiem... Bet jāatzīst, ka veckursnieki neapmulsa un mūsu kļūdīšanās tika sodīta - rīta rosmē visus mūs nomocīja tā, ka daži pat atbrīvojās no iepriekšējā dienā un naktī izlietotā alkohola... taču arī tas nespēja sabojāt atmosfēru, kas bija pārņēmusi Baldoni. Bet ar to nebeidzās arī mocības, jo mēs tikām sadalīti nēģeru grupās un sadzīti mežā, kurš nu tika tīrīts un kopts. Taču pēc apmēram 3-4 h darbs bija paveikts, un bija nopelnīta atpūta. Azartiska sportošana un vētraina atbalstīšana bija jūtama visapkārt.

U
n tad, pavisam negaidot, ieradās tas, ko visi gaidīja - glābējmašīna, kas devās uz tuvējo bodi. Veikala alus krājumi tika izsmelti, taču mūsējie tika uzpildīti no jauna. Lielu ievērību fukšu vidū izraisīja ceļojošais veikala čeks, kura kopējā summa pārsniedza 80Ls un, protams, lielāko daļu no summas sastādīja grādīgie dzērieni  Interesants pasākums likās arī pelde tuvējā dīķī, kurā skatoties radās aizdomas par zilaļģu klātbūtni ūdens sastāvā. Tomēr nav pienākušas ziņas, ka kāds būtu neizpeldējis, arī nevienu ar pumpām un izsitumiem nevarēja pamanīt. Taču mūsu spēkus gan šī pelde atjaunoja un prieki varēja turpināties. Un vakara lieliskākais pasākums, protams, bija ZUPA, kas vēl šodien noteikti kaut kur pūst Zeļļu kojās... visi kārtīgi piestūma savus kuņģus un vēl priecīgāki kā pirms tam turpināja Baldonē aizsākto dzīvi.

Pienāca nākošais vakars, mums visiem bija labi, runas par tehnisko un profesionālo alu gāja pilnā sparā. Pēc observatorijas apmeklējuma klīda baumas par NLO tuvošanos, taču iereibušo fizmatu pūli tas, protams, nespēja biedēt. Mums tika gari un plaši stāstīts par lietām un Zeļļu 404.istabiņu. Tā tas turpinājās visu nakti, tikai nakts trase to uz brīdi pārtrauca. Diemžēl šī alus iznīcināšanas akcija dažiem tomēr beidzās bēdīgi. Nu laikam jau ļaunākais bija kāda jaunā fukša veikums brīdī, kad viņš saldi gulēja alkohola iemidzināts - diemžēl viņam gadījās smags nesaturēšanas gadījums, kas izraisīja apkārtējo smieklu vētru. Un puisis, laikam jau jutis nelaimes tuvošanos, bija izvēlējies kādas pirmkursnieces guļas vietu, nevis savējo...

D
iemžēl nākošais rīts bija smagāks par iepriekšējo un uz cilvēka ar svilpi žēlastību ar nebija, ko gaidīt. Viņš visus uzrāva kājās un aizdzina rīta rosmē... taču pēc tam atsākās iepriekšējās dienas sportošana. Un arī sengaidītā volejbola spēle starp vecajiem bukiem un fukšiem varēja sākties. Tas nu fukšiem bija slavas mirklis, kad veckursnieki tika samizoti, bet diemžēl tas NEKAD netiks oficiāli atzīts... :)

Arī pasākuma izskaņa Riekstkalnā radīja lieliskas atmiņas fukšiem. Tika apbalvoti labākie no labākajiem. Vēl tikai fukši tika apmācīti fizmatu saukļos un dziesmās, kas jāpielieto Aristotelī. Tika nedaudz sakopta apkārtne un varēja doties mājās kopā ar pārpalikušo zupu, kas jau iepriekš bija sapildīta lielos maisos :)

Kopumā ko varam teikt par šo pasākumu - tas vienkārši bija neaizmirstams. Organizācija ideāla un mēs, fukši, to nekad neaizmirsīsim. Tagad uz lekcijām mēs gājām jau nedaudz apgaismoti. Esam ieguvuši jaunus draugus un jūtamies patiesi oranži. Ikviens no mums var teikt lielu paldies veckursniekiem - organizatoriem, par to, ka mēs studijas varam sākt jau kā kolektīvs. Paldies!

P.S. Fukši, kas nebija Baldonē - diemžēl jūs daudz ko zaudējāt....

Dažas fukšu atsauksmes:

Šodien vēl nejūtu kājas, bet sirdī ir fantastisks siltums.

Kaut ko tik fantastisku jau sen nebiju pieredzējusi. Tā bija vienreizēja lieta, ko gan labprāt piedzīvotu ne reizi vien. Žēl, ka tik īsu laiku tur pabijām, bet atmiņās tik un tā būs pārākās.

Pārliecinājos, par to, ka par fizmatiem vienkārši nav nekā labāka un arī nebūs.

Ok. Es gribu to katru dienu!!!

Trīs dienas, ko ir vērts ierakstīt "sarkanajā" grāmatā, jo ir vērts to visu piedzīvot katram!!! :)

Paldies par lielisko iespēju iepazīties ar jaunajiem kursa biedriem! Apsolām turpināt un pilnveidot (kaut gan nezinu, ko) šo tradīciju!!! VSK mat. skolotājs!

Nekas tāds nebūtu iespējams bez oranžajiem gariņiem - paldies!

Autors: Mārtiņš Bisenieks  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: Baldone
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Septembris, 2021 »

POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
4567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva