FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kādu vadīšanas stilu tu atbalsti?
tieša demokrātija (yikes)
netieša demokrātija (lame)
parlamentāra monarhija (joprojām lame)
absolūta monarhija (jau labāk)
diktatūra (yes, baby)

Rezultāti

Foto

2013. gada 11. aprīlī 18:04 

Dipu dapu Gada Fizmats nāk! (1)

Zaķis ar maisiņu
Vai Fizmatos iegūst universālu izglītību, kas der visam? Vai mūsu inteliģence un domāšanas veids atšķiras no pārējās sabiedrības?

Ar katru gadu absolventu pulciņu papildina arvien jauni Fizmati. Pēc tam viņi nonāk lielajā dzīvē un izaug par Lieliem Fizmatiem. Kā jau katru gadu, arī šogad būs iespēja satikties ar Fizmatu lielajām personībām, kas dalīsies intīmos stāstos par saviem studiju laikiem un atklās savu panākumu ceļavējus.

Tāpat arī vienam Mazajam Fizmatam būs tā laime tapt ieceltam Lielo Fizmatu godā – kronēsim Gada Fizmatu 2013.

Gada Fizmats ir superstudents, kurš ar savām spējām ir sasniedzis ne tikai izcilas sekmes un atzīstamus rezultātus zinātniskajā darbībā, bet arī atradis veidu, kā pasauli padarīt labāku sev un citiem:

F – fantastisks,
I – inteliģents,
Z – zinātkārs,
M – mīļš,
A – aizrautīgs,
T – tālredzīgs, tuvredzīgs vai emetrops,
S – sirdī “Fizmats uz mūžu” - tāds ir Gada Fizmata portrets.

Iedvesmojošus stāstus par potenciālajiem Gada Fizmatiem 2013 nesiet motivācijas vēstules formā uz pašpārvaldes telpu Zeļļu ielā 8 (111. kab.) vai iespraudiet ziņojumu kastē pie šī paša kabineta līdz 23. aprīlim. Nekautrējieties uzslavēt šī studenta personiskās iezīmes, pozitīvo garu un paveiktos darbus, kuru dēļ izpelnījies kļūt par izredzēto!

Līga Zaķe (Gada Fizmats 2012): "Bija neizsakāms prieks un arī pārsteigums par iegūto balvu. Šobrīd, kad atlikuši vēl pēdējie soļi līdz maģistra grāda finiša taisnei, novērtēju, ka 5 studiju gadi Fizmatos bija īstā izvēle. Saku milzīgu PALDIES fakultātei un studiju biedriem, ar kuriem kopā radās vēlme izmēģināt savus spēkus studentu pārstāvniecībā. Sēdēšana lekcijās ir katra studenta pienākums, bet aiz pienākumiem mums slēpjas vēl neizsakāmi daudz iespēju, kā pilnveidot savu personību, iesaistīties procesos un izdarīt vairāk nekā citi. Tādam novēlu būt arī šī gada Fizmatam, kura jaunības degsme uzlādē arī citus."

Gada Fizmata apbalvošana notiks Personību vakara ietvaros, kas norisināsies 30. aprīlī plkst. 18:00 Swedbank galvenajā ēkā, 2. stāvā, Balasta dambī 1a. Uz apbalvošanu tiks uzaicināti trīs labākie kandidāti. Šogad „Gada fizmats 2013” tiks apbalvots sadarbībā ar Lattelecom.

Pirms pieteikuma iesniegšanas lūgums iepazīties ar konkursa nolikumu.Un lūk, arī oranžā planšete pārvērtusies noderīgā darbarīkā, kas atvieglojis ikdienas nastu par 4kg, padarot soli daudz raitāku un mani – daudz laimīgāku. :)

Autors: Līga Zaķe  Apskatīt komentārus »

Balsis: 1, vidējais vērtējums: 5

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Aprīlis, 2020 »

POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
4567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva