FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Rudens?
Pārāk auksts
Pārāk karsts
Pārāk slapjš
Pārāk sauss
Oranžs būtu labāk

Rezultāti

Foto

2009. gada 25. jūnijā 14:17 

Fizmatu izlaiduma balle (23)

Daļai diplomdarbu aizstāvēšanas satraukums jau ir garām, citiem vēl tikai priekšā, tomēr 02.07.2009. visus mūs vieno kopīgs notikums – FIZMATU IZLAIDUMS.

Pēc oficiālās daļas Alma Mater mūsu kopīgie svētki nebeidzas - vakarā tiekamies kopīgā fizmatu izlaiduma ballē.

KAS - Fizmatu izlaiduma balle
KAD - 2.07.2009.
CIKOS - 20:00
KUR - FMF Zeļļu ielā 8
KAM - Visiem Fizikas un matemātikas fakultātes un Datorikas fakultātes absolventiem, mūsu pasniedzējiem un draugiem.

Balle kopā ar Fizikas un matemātikas fakultātes, kā arī jaunizveidotās Datorikas fakultātes absolventiem, pasniedzējiem un mūsu draugiem. Spēlēs fizmatu vidū jau pazīstamā un iemīļotā grupa „Pilnmēness". Absolventi un draugi ierodas ar groziņiem.

Uz balli absolventiem iepriekš jāpiesakās - jānosūta vārds, uzvārds, studiju programma, telefona numurs un viesu skaits atbilstošā studiju virziena pārstāvim:

Matemātiķi statistiķi: Raivis Bēts, Raivis.Bets@gmail.com, 27147428
Matemātikas bakalauri: Sanda Blomkalna, Sanda.Blomkalna@gmail.com, 25995633
Vidusskolas matemātikas skolotāji: Līga Kuleša, Liga.Kulesa@lu.lv, 26354756
Fizikas bakalauri: Madara Ziņģe, Madara.Zinge@gmail.com, 29443489
Fizikas maģistri: Artūrs Štrauss, strausens@inbox.lv, 29786105
Datorzinātņu bakalauri: Kirils Solovjovs, Kirils.Solovjovs@Fizmati.lv, 26036916
Optometrijas bakalauri: Dace Briede, dace.briede@e-apollo.lv, 20201858
Datorzinātņu maģistranti: Valdis Takeris, Valdis.Takeris@gmail.com, 22089210
Matemātikas maģistranti: Inese Bērziņa, Inese.Berzina@Fizmati.lv, 26362687

Autors: Līga Kuleša  Apskatīt komentārus »

Balsis: 3, vidējais vērtējums: 5

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Oktobris, 2019 »

POTCPSSv
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
4567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva