FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kādu vadīšanas stilu tu atbalsti?
tieša demokrātija (yikes)
netieša demokrātija (lame)
parlamentāra monarhija (joprojām lame)
absolūta monarhija (jau labāk)
diktatūra (yes, baby)

Rezultāti

Foto

2007. gada 22. decembrī 20:20 

Kad ārā nav sniega, fizmatos svētku balle (18)

Ceturtdienas vakars plkst 18.00, sniega nav, bet organizatori skraida pa fakultāti. Zāles tiek atbrīvotas no galdiem un izdekorētas. Pirmssvētku rosība ir manāma. Visam ir jābūt lieliski!
Ap plkst. 20.00, sniega joprojām nav. Sāk ierastis pirmā publika, bet organizatori joprojām satraukti skraida apkārt un cenšas izdarīt vēl pēdējo, kas jāizdara. Balles sākums strauji tuvojas.

Plkst. 21.00. Balle var sākties - precīzi laikā! Vakara vadītāji no improvizācijas teātra "Hamlets", ģērbušies ļoti saskanīgos tērpos: Viesturs Vizulis (Dr.Maize) - havaju (pārsteiguma elementu) stilā, bet Mārtiņš - Pēteris Kozlovskis (Kozmens) - klasiski elegants, paziņo, ka balle var sākties, un tūlīt tiek pieteikts arī pirmais priekšnesums - vēderdejotājas no deju grupas "Shine". Ja ārā būtu bijis sniegs, tad šīs dejotājas, zvārgulīšiem šķindot, to būtu pilnībā izkausējušas.

Brīdi vēlāk tika oficiāli paziņots, ka iespējams dabūt karstvīnu. Un balles viesi devās lejā, lai baudītu Ziemassvētku dzērienu. Visas balles garumā visiem apmeklētājiem bija iespējams cienāties ar sarūpētajiem našķiem - mandarīniem, piparkūkām un citām uzkodām. Vakara gaitā ieradās arī atbalstītāji no Red-Bull. Pārtika palika līdz pat rītam, un izsalkušākajiem bija iespējams ieturēties pirms došanās mājup.
Pēc vēderdejotāju karstā priekšnesuma un karstvīna baudīšanas tika pieteikts nākamais priekšnesums. Tango un salsu dejoja Baiba un Juris, kas ir FMF studenti. Divu deju laikā, pāris no klasiskā tango stila aizdejojās līdz havaju stila svārciņiem. Havaju stila elementi bija vērojami ne tikai vadītāju un organizatoru apģērbā, bet arī deju priekšnesumos un pat deju zāles dekorācijās.

Bet ar to priekšnesumi nebeidzās! Kā nākamie bija trīs pāri no deju grupas "Regressive", kas izpildīja speciāli sagatavotu priekšnesumu tieši šai ballei. Bet priekšnesumu parādi noslēdza hip-hop deju grupas "Shine" dejotājas. Smaids dejotāju sejās, mūzikas ritmi un siltā atmosfēra uz mirkli visus aizveda uz dienvidu zemēm. Kā Ziemassvētkus svin tur? Vai viņi sagādā sev mākslīgo sniegu?
Vakara gaitā dejas mijās ar konkursiem, kuros bija iespējams laimēt "Unibankas" pulksteņus un dāvanu kartes no "Atlants.lv" (paši pirmie dāvanu kartes saņēma arī pie ieejas). Drīz arī tika atvērtas abas pārējās - karaokes un filmu zāles. Tagad katram apmeklētājam bija iespēja izvēlēties sev tīkamāko izklaides veidu.
Īpašu sajūsmu izraisīja uzdevums puišiem: kad puiši tika sadalīti divās komandās, vispirms viņi viens otram uzkrāsoja lūpas ar izsniegto lūpu krāsu, bet pēc tam viņiem nācās skriet līdz divām rūķu meitenēm havaju svārciņos un bučot papīra lapu, kas atradās uz šo meteņu krūtīm. Varat spriest paši, kas tur notika! Pēc šī pārbaudījuma, speciāliste Anfisa novērtēja papīra lapu (komandu), kurai bija vislabākie un visvairāk skūpstu. Uzvarētājus apbalvoja ar balviņām. Vakara gaitā bija vēl arī citi pārbaudījumi un uzdevumi - publikai garlaicīgi nebija!

Lielu uzmanībi piesaistīja arī karaokes zāle. Ikvienam bija iespējams izvēlēties sev tīkamāko izpildītāju un dziesmu, pieteikties rindā, kas bija krietnas A4 lapas garumā, un priecēt gan sevi, gan pārējos klausītājus.

Filmu zālē bija iepējams atpūtināt kājas, noskatoties dažādas īsfilmiņas Ziemassvētku noskaņās. Balle turpinājās līdz pat plkst. 4.00 rītā. Ja nākamā diena būtu bijusi brīvdiena - dejas turpinātos vēl ilgāk!

Liels paldies jāsaka pasākuma galvenajiem organizatoriem: 1.kursa fizmatiem un RTU DITFiem. Pateicamies arī pasākuma sponsoriem: Unibankai, Atlants.lv un Red-Bull.

Autors: Baiba Niparte  Apskatīt komentārus »

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūlijs, 2020 »

POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
34567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva