FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kādu vadīšanas stilu tu atbalsti?
tieša demokrātija (yikes)
netieša demokrātija (lame)
parlamentāra monarhija (joprojām lame)
absolūta monarhija (jau labāk)
diktatūra (yes, baby)

Rezultāti

Foto

2011. gada 4. aprīlī 16:43 

Laivu brauciens tomēr būs! (20)

Lēni un neveikli tuvojas pavasaris, tātad arī Fizmatdienas ar visām no tā izrietošajām sekām, tai skaitā fizmatu laivu braucienu jeb LB, kas šogad notiks no 6. līdz 8. maijam. Laivosim un plostosim no Kandavas līdz Veģiem starp Abavas gleznainajiem krastiem.

Dalībniekiem būs iespēja sacensties dažādās nenopietnās sacensībās. Šogad varēs piedalīties arī ar mājās pašizgatavotām burām, saviem peldlīdzekļiem. Buru instalācijas tiks vērtētas divās kategorijās – efektīvākā/lietderīgākā bura un oriģinālākā, vizuāli piesaistošākā bura. Buru lietderību novērtēsim īpašās sacensībās, kur dalībniekiem vajadzēs sacensties uz laiku apmēram 10m garā upes posmā, izmantojot tikai savas buras. Oriģinālākās, krāšņākās buras kategorijā rezultātu var ietekmēt arī komandas kopējais noformējums, atkarīgs arī no tiesnešu gaumes. Burām ir jābūt paštaisītām! Bez buru konkursa būs iespēja cīkstēties tādās disciplīnās kā ātrumposms, dragreiss, kā arī iziet naktstrasi. Ātrumposmā sportisti sacentīsies 2km garā upes posmā, izmantojot savas buras, airus un ko tik vēl ne. Dragreiss izpaudīsies kā īsā upes posmā divu peldlīdzekļu savstarpējas sacensības laikā. Naktstrase sastāvēs no vairākiem punktiem, kas būs izlikti apmetnes apkārtnē, katrā no posmiem dalībniekiem vajadzēs veikt kādu asprātīgu uzdevumu. Šajos pārbaudījumos katrai komandai būs iespēja sevi pārbaudīt un pierādīt no savas labākās puses, un krāt punktus, kas tiks summēti un noteiks komandas vietu starp pārējām.

Plānotais Abavas posms ir ~35km garš, tāpēc gatavojieties arī uz pienācīgu airēšanos vai, ja paveiksies ar ceļa vēju, uz pienācīgu burāšanu. Upe nav nemaz tik strauja, kā varētu likties.

Pirmā naktsmītne ir paredzēta pie tilta pāri Abavai pie Plostkroga, ja piektdien vēl nevari atbrīvoties no saviem pienākumiem, bet vēlies ņemt dalību mūsu karavānā, tad vari mums pievienoties tur piektdienas vakarā vai arī sestdien no rīta. Otrā naktsmītne būs Abavas rumbas apkaimē.

Komandā ir neierobežots dalībnieku skaits, bet nevajadzētu pārspīlēt. Kā katru gadu, laivas vajadzēs meklēt pašiem, un arī mantas un atkritumus no vienas nometnes uz nākošo nāksies transportēt pašiem.

Arī šogad LB ir trīs peldlīdzekļu klases:
Laivas – piepūšamās laivas, kurās paredzēta vieta līdz 5 cilvēkiem. Ja komanda startē ar vairākām laivām, tad reģistrējoties tas arī jāpaziņo.
Plosti – rafti un citi nepopulāri piepūšami peldlīdzekļi, kuros ir vieta ne mazāk kā 6 cilvēkiem.
Open – kajaki (arī piepūšamie), kanoe un citas cietās laivas.

Vēlies pievienoties – atrodi kādu, kas arī vēlas, piesakies, samaksā dalības maksu un ierodies sestajā Zeļļos!

Reģistrācija LB 2011 drīzumā tiks atvērta mājas lapā fizmatdienas.lv! Cikos ir izbraukšana, kas jāņem līdzi utt., tiks paziņots nedaudz vēlāk, respektīvi, sīkāka informācija sekos!
Ja ir kādi jautājumi, rakstiet: bruno.opermanis@gmail.com

Autors: Bruno Opermanis  Apskatīt komentārus »

Balsis: 3, vidējais vērtējums: 3.67

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūnijs, 2020 »

POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
67 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva