Rakstot šo rakstu, sazinājos ar Fizikālo Iedzimtību Zinātniski Materiālo AttīsTības Institūtu. Par šo organizāciju biju dzirdējusi jau iepriekš, tāpēc iedomājos, ko viņi varētu domāt par šādām pārmaiņām “no Gurķa par Ziloni”. Intervijā piedalījās Fizikālo Iedzimtību Zinātniski Materiālo AttīsTības Institūta vadītājs Alfrēds Antonovičs.
Uz jautājumu, cik iespējamas varētu būt šīs pārvērtības, Antonoviča kungs atbildēja - “Balstoties uz endosimbiozes teoriju, kuras pamatā ir tas, ka kādreiz hloroplasti un mitohondriji bija brīvi dzīvojošas baktērijas, līdz tie savienojās ar kādām citām šūnām, kā rezultātā izveidojās dzīvnieku un augu valsts pārstāvji, es uzskatu, ka arī šobrīd būtu iespējamas šādas pārvērtības.”
Kas ir nepieciešams, lai šādas pārvērtības notiktu? – “Ir vajadzīgs daudz saules gaismas, kas veicinātu fotosintēzes darbību, tomēr ne vienmēr mūsu klimatiskajos apstākļos ir iespējams saņemt pietiekamu daudzumu gaismas, tāpēc lieti noder apkārt esošajiem cilvēkiem nēsāt košas krāsas drēbes. Viss piemērotākā krāsa ir oranžā, kā ir pierādīts Leōna de la Kruē pētījumā”
Pēc intervijas jutos ļoti pozitīvi uzlādēta, bet tajā pašā laikā mazliet nobijusies, jo kas gan notiks, ja visi SIA “Rimi” gurķi sāks pārvērsties par ziloņiem? Pēc laika sapratu, ka uztraukumam nav pamata, jo ziloņi būs instinktīvi pievelkoši pie oranžās krāsas, kas nozīmē, ka 2016. gada 25. aprīlī 18:00 pie t/c Origo būs daudz lielāka oranžā masa.
Rakstā iespējams iekļauta reklāma
Balsis: 56, vidējais vērtējums: 4.13