fizmati.lv forums

Pilnā versija: Studējošā kredīts
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Kā var uzzināt vai ir piešķirta iespēja ņemt studējošā kredīts ??
paagaajshgad izlika uz zinju deelja, kuri var iet uz banku ar galvotaajiem peec krediita, shogad vajadzeetu buut taapat. Kaut kaa jau dos zinju Smile

Man ir arii viens jautaajums apr studeejosho krediitu. Piedod, ka tavaa topikaa, bet nu cerams, ka nekas traks. Situaacija taada: pagaajshgad panjeemu studeejosho krediitu, maksaaja visu pirmo kursu, tad es izstaajos un iestaajos par jaunu tajaa pashaa programmaa. Krediitu nodalja (LU) pateica, ka nevar sanjemt 2 reizes kriitu par 1.kursu, bet nez kaapeec es tomeer sanjeemu piektdien savus 60ls. Kaa domaajiet? Vai tas ir taa domaats, vai arii banka veel nav sanjeemusi riikojumu, ka man vairs nav jaamaksaa? Bail teereet, jo ja atskaitiis peeksnji tos 60ls tad buus suuri Very Happy
hvz. Nu bet es kkaa neesmu redzeejis neko piezinjojuma deelja... Maybe Sproģes kundzei uzprasiit ?? Vinja diez to zinaas ?
Maris Zinbergs rakstīja:hvz. Nu bet es kkaa neesmu redzeejis neko piezinjojuma deelja... Maybe Sproģes kundzei uzprasiit ?? Vinja diez to zinaas ?

tas nav pie Ārijas. Ej uz 318.kabinetu. Dobres kundze ar to darbojas.
Atsauces saites