fizmati.lv forums

Pilnā versija: Baldone [2005]
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2 3 4 5
Nu jaa man jau arii taa liekas ka taadaa pasaacienaa vienkaarshi nevar iet slikti... mmmm... nevaru sagaidiit...
Tā ir DARBA UN ATPŪTAS nometne (kā Salaspilī).

Tur būs cilvēki, kas ne pirmo reizi sastopas ar pirmkursniekiem, un ir jau guvuši zināmas prasmes un pieredzi, kā piespiest pirmkursniekus... atpūsties.

Ir speciāli izstrādātas un noslīpētas metodes, pret kurām pat tu, Oasis, nespēsi palikt vienaldzīgs. Ar katru dienu tu sapratīsi, kāpēc šī vieta ir populāra fizmatu vidū - paši nadzīgākie un izcilākie "atpūtas" uzraugi pagājšgad arī ar prieku un cerībām sirdī gaidīja sengaidīto nometni, kura uz visiem laikiem izmainīja priekšstatus par ... atpūtu.

Nu ko - tiksimies Baldonē Smile)
Nometnes buutiiba ir pa dienu darba un radosho uzdevumu laikaa iepaziit toposhos kursabiedrus, tad vakaraa barinaa saseest ap vecajiem fizmatiem un klausiities(nekadaa gadijumaa neiebilst) vinju staastos iz dziives. un peec tam iepaziit arii pareejos fizmatus ar kuriem kopaa tuseet tuvaakos paaris gadus.
Jaa, pasaakums ir visnotalj pozitiivs. Nometnes deviize - "darbs dara par fizmatu" (ne ne - un tiem simboliem uz draudziigo atpuutas uzraugu rokaam un kjivereem ir tiiri fizmatiska noziime un tas nau saistiits nearko citu).
Chaklaakie straadneki dabuus arii sho to eedamu!! (buus pat speele - "uzmini ko tu eed" paziistama arii kaa "kur palicis Jaanis?")
Liidzi ieteicams njemt zelta, sudraba rotaslietas un citas daarglietas (noderees atpuushoties). Liekas dreebes un apavus daudz njemt liidzi nau ieteicams.
Lai jaunajiem fizmatu atpuutniekiem buutu droshaak, buusim novilkushi aizsargaajoshu un dekoratiivu dzelonjdraashu seetu apkaart atpuutas zonai. Dziivnieku miiljotaaji varees priecaaties par jaukajiem suniishiem, kas uzraugiem paliidzees nodroshinaat jauku un maajiigu atmosfeeru visas nometnes laikaa.

Tad tiekamies driiz.
Ar nepacietiibu, Hanss G. (aka gacho)
ak jaa.. un peec kaartiiga darba, buus iespeeja nomazgaaties kopeejaas dushaas.
Darbs un Darba Riks..

Very Happy
vaiiii.... izklausaas peec kaareejaa jautraa pasaakuma... mmm... nevau sagaidiit... Smile
priekšlikums talkas devīzei: "arbeit macht frei"

iz pieredzes: vairāk sporta un atpūtas nekā darba pasākums, bet tā kā šogad organizatoru vidū sastopami daudz vergturi, tad situācija var krasi mainīties Twisted Evil

lai vai kā - silti iesaku tur aizbraukt, jo šis pasākums dod iespēju iepazīt daļu no topošajiem kursa biedriem un uzzināt visādas insider lietas no pasākuma organizatoriem, kas noteikti atvieglo dzīvi, uzsākot studijas.
mors rakstīja:iz pieredzes: vairāk sporta un atpūtas nekā darba pasākums, bet tā kā šogad organizatoru vidū sastopami daudz vergturi, tad situācija var krasi mainīties Twisted Evil

kas tad bija tie nelieshi kas tev lika nenormaali daudz stradat ??

manuprat Juusu baldonee darba vispaar nebija...
saldais rakstīja:kas tad bija tie nelieshi kas tev lika nenormaali daudz stradat ??

manuprat Juusu baldonee darba vispaar nebija...

nu bet es tak teicu: vairāk sporta un atpūtas nekā darba pasākums

Guest

Pagājušo gad Baldonē tapa nospriests ka PHP un web programmēšana ir gejiska un par to nedrīkst publiski runāt...
.. jaa, Baldonee dzimst patiesiiba Very Happy

fufs

gacho rakstīja:.. jaa, Baldonee dzimst patiesiiba Very Happy

leģendārais sauklis par vecumu un gribēšanu...

Ehhh...
Anonymous rakstīja:Pagājušo gad Baldonē tapa nospriests ka PHP un web programmēšana ir gejiska un par to nedrīkst publiski runāt...

atkal Orvils anonīmi uzdarbojas? Rolling Eyes
es gan no pagaajushaas baldones atceros, ka Moram tika ieskaidrots, ka C++ rullee un asamblers nee
Lapas: 1 2 3 4 5
Atsauces saites