fizmati.lv forums

Pilnā versija: Baldone [2005]
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2 3 4 5
par asmu runa negaaja.. Kashel - teu jaaeed biezpiens lai uzlabotu atminju Very Happy
Biezpiens ir laba lieta, ja vien viņš nav vecs... Bet web programmēšana patiešām ir gejiska lieta, kas gan diemžēl mūsdienās baigi daudz kur parādās..

Turklāt toreiz, tajās senajās dienās neviens nezināja, ka mors ir tāds biku māsters tajā lietā...

Asamblers/Strods 4 ever Wink

Guest

Citāts:Pēc grūtā, fiziskā darba viņi būs laimīgi, ka būs GRĪDA, kur nokrist, par matračiem un meitenītēm pat nedomājot. Smile

un juus to saucat par jautro pasaakumu?
esmu toposhaa pirmkursniece un peec shiem vaardiem man zuud jebkaada veeleeshanaas braukt uz Baldoni!
Anonymous rakstīja:
Citāts:Pēc grūtā, fiziskā darba viņi būs laimīgi, ka būs GRĪDA, kur nokrist, par matračiem un meitenītēm pat nedomājot. Smile

un juus to saucat par jautro pasaakumu?
esmu toposhaa pirmkursniece un peec shiem vaardiem man zuud jebkaada veeleeshanaas braukt uz Baldoni!

jo vairāk šādus pāris asprāšu tekstus ņemsi vērā nopietni, jo vairāk labus pasākumus palaidīsi garām, tāpēc iesaku tomēr aizbraukt un pārliecināties par pretējo. kā nekā par Baldoni, kurā es piedalījos, pēcāk dzirdēju tikai pozitīvas atsauksmes Wink
fuf, delj tava citaata meitene pardoma vai vispaar braukt, fui fuf..

fufs

saldais rakstīja:fuf, delj tava citaata meitene pardoma vai vispaar braukt, fui fuf..

es ņemu savus vārdus atpakaļ...
es nokaunos...
es sāku saprast, ka jokot par nopietnām lietām nedrīkst...
Wink

Guest

Citāts:es ņemu savus vārdus atpakaļ...
es nokaunos...
es sāku saprast, ka jokot par nopietnām lietām nedrīkst...
Wink

labi, bet juus varat bez jokiem pastaastiit kas muus tur sagaida! kad es registreejos mums pateica, ka pagaajushajaa gadaa visus purvaa iedzina!!
Nevis purvaa iedzina, bet pashi ieskreeja, tur bij naktstrase, kur drosmiigaakie teama daliibnieki neesaajaas apkaart, un purvs bija tikai maza daljinja no visaWink
Kas var būt labāks par purvu! Purvs bija līmenī!
Citāts:labi, bet juus varat bez jokiem pastaastiit kas muus tur sagaida! kad es registreejos mums pateica, ka pagaajushajaa gadaa visus purvaa iedzina!!

Bez jokiem neko nevar pateikt... Nebuus interesanti... Atbrauc un apskaties Wink Bet esi gatava visam, jo pagaajshgad patieshaam cilveeki tika urvaa iedziiti un ne tikai tas vien...

Bet nu kaa saka visam savs laiks Wink
orvils rakstīja:
Citāts:labi, bet juus varat bez jokiem pastaastiit kas muus tur sagaida! kad es registreejos mums pateica, ka pagaajushajaa gadaa visus purvaa iedzina!!

Bez jokiem neko nevar pateikt... Nebuus interesanti... Atbrauc un apskaties Wink Bet esi gatava visam, jo pagaajshgad patieshaam cilveeki tika urvaa iedziiti un ne tikai tas vien...

Bet nu kaa saka visam savs laiks Wink
es vinj
kā jau tika minēts - naktstrase ir briivpraatiigti a lieta - gribi ej, negribi - neej. Un tika briidinaati cilveeki, ka dreebes vajag vairaakas panjemt liidzi.

un - atcerieties - stresa nav. pavadiisiet 3 dienas aarpus maajaam - kaa paargaajienaa tikai nekur nav jaaiet.
Anonymous rakstīja:labi, bet juus varat bez jokiem pastaastiit kas muus tur sagaida! kad es registreejos mums pateica, ka pagaajushajaa gadaa visus purvaa iedzina!!

mees arii napoleona armiju, 4 padomju tanku diviizijas un kaadu chupinju ar vaacieshu smagajaam mashiinaam purvaa ievedaam un nosliicinaajaam, ko? vai tad to neviens tev neteica? Wink
Es tā dzirdēj, ka Baldone tomēr būs Baldonē!

Jā - Baldone nemirst, Baldone tiek noārdīta!
Varbuut tas, ka straadaajot Baldonee ljaudis purvaa novesti tikai noraada uz paaraak lielu daudzveidiibu? Wink
Vajadzeetu taa kaa vienu riktiigu DARBA nometni sariikot Smile)
Ehh.... atkal shogad, laikam, netieku... Sad
Čau! Esmu jauna studente. Smile Un man ir problēma - es pazaudēju lapiņu, kur bija uzrakstīts viss par Baldoni. Sad Jūs nevarētu pastāstīt man, kad, cikos un kur būs tikšanās, lai es arī varēru braukt ar jums? Wink Smile
Lapas: 1 2 3 4 5
Atsauces saites