fizmati.lv forums

Pilnā versija: Baldone [2005]
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2 3 4 5

Guest

Monster rakstīja:Čau! Esmu jauna studente. Smile Un man ir problēma - es pazaudēju lapiņu, kur bija uzrakstīts viss par Baldoni. Sad Jūs nevarētu pastāstīt man, kad, cikos un kur būs tikšanās, lai es arī varēru braukt ar jums? Wink Smile

Ar tevi sazināsies un uzdos jautājumu - vai tu vēlies piedalīties. bet virspusēji - 2.-4. septembris. Tikšanās Zeļļu 8, 2. datumā, ap 16:00.
jauka meitene ar nick - MONSTER Very Happy
nice..
kur ta pasaule griezhas.. Confused: Confused: Confused:
Ko darīt, ko darīt... Cool

Guest

fufuks rakstīja:
Anonymous rakstīja:

mees arii napoleona armiju, 4 padomju tanku diviizijas un kaadu chupinju ar vaacieshu smagajaam mashiinaam purvaa ievedaam un nosliicinaajaam, ko? vai tad to neviens tev neteica? Wink

nee, shito man aizmirsa pateikt. Laughing bet juus mani tomeer paarliecinaajaat!! laikam buus jaaizbrauc! Smile

patio

Kā iesāksim jauno mācību gadu tā arī to pavadīsim! Smile
Jāņem, laikam, būs līzi lielā soma!!! .....
sponsori vienmeer tiek laipni luugti... Cool
man jau liekas ka līdz jāņem daudz somas vai arī dažas lielas(ļoti)... Smile cik noprotu drēbes vajag daudz... Smile tas labi...
Nostrādināsim po čornomu!
Drosi vien ir bistami doties uz Baldoni, jo varbut var ieskaidrot, ka PHP rulle un C++ ne! Laughing Laughing Twisted Evil
Un vēl var ieskaidrot, ka assembler rullē, bet visi C++, PHP utt. ir pēdējie mēsli Smile
vispār tie rullē & sux... besī ārā...
aha.. tāpēc fizmatu-homofobu gadījumā php programmēšana sux tiek aizstāts ar php programmēšana ir gejiska.

Guest

mors rakstīja:aha.. tāpēc fizmatu-homofobu gadījumā php programmēšana sux tiek aizstāts ar php programmēšana ir gejiska.

cik atceros - web programmēšana - jau vispārinātāk.
pareiz.. man arī ar to atmiņu neiet pārāk labi.
mors rakstīja:pareiz.. man arī ar to atmiņu neiet pārāk labi.
biezpiens jaaeed Wink
Lapas: 1 2 3 4 5
Atsauces saites