fizmati.lv forums

Pilnā versija: datortīkli
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
vai tiešām uz nākamo datortīklu nodarbību ir jāizlasa viss tas toletes papīra garuma teksts?? tur tak mežonīgi daudz....kādas 50 lpp...

kam pirmajiem ir nodarbība???>>atkal rakstijāt konroldarbu?? par visu??

tas sākuma modulis par routers jau ir pietiekami sarežģīts...
Nu gluzhi 50 jau nav...bet cik saprotu..ir jaalasa
..bet es jau tiku pusee..tik traki jau nav
Nezinu par 50 lpp, bet uz datortīkliem tiešām ir biku japagatavojas... Jāpagatavojas kā gatavojas cilveki visās nopiettnas pasaules augstskolās, kas pēc tam dzīvē spēj izdarīt arī kaut ko patiesi advancētu...

Katru dienu pa pāris lpp un tā lieta darīta... Turklāt nav jau viss kā pasaka jalasa, tiem palagiem vietām var pārskriet pāri... pievērs uzmanību tiem "Lab activity" un Summary, kā arī tam paštestam... ja to vari izpildīt, tad visas lietas zini Smile
Piekrītu... nemaz jau nav tik traki!
Galvenais neatstāj lasīšanu uz pašu pēdējo vakaru, savādāk tev būs tāds sviests galvā! Smile
Labāk paņem vienu dienu drusciņ palasi, citu dienu atkal drusku un beigās sanāksi baigi zinošs! Smile Smile Smile
Raivis Dejus rakstīja:pievērs uzmanību tiem "Lab activity" un Summary, kā arī tam paštestam... ja to vari izpildīt, tad visas lietas zini Smile

Nu gan gluži nepiekritīšu. Kad sāks nākt nopietnāki testiņi, vajadzēs zināt šādus tādus sīkumus no tiem "palagiem". Nu vismaz lai 100% dabūtu stabili Smile
Piekriitu Raivim... Es jau izlasiiju (man riitdien no riita k.d.) patiikama lasaamviela nav (nu, patiesiibaa man nepatikaas tikai OSI...), bet izlasiit var Wink un tur var mieriigi ne visu lasiit (tur baigi daudz bija par veesturi taadu, kuru neatprasiis 100% - tas gan saakuma daljaa bija)...
Lūsi, noinformēsi kam jāpievērš lielāka uzmanība Smile
Man tas jaukais pasākums tikai pirmdien Very Happy
Protams... Smile
man tie lab activity nestraadaa, tikai interactive joki :S
nezinu ko var stresot par to, kur nav jaastreso. Tas ir tests. Lasiiju maksimums pirmaas 2 teemas, peec tam sapratu, ka nav jeegas lasiit, pietiek ar to ko pirms testa pasniedzeejs izstaasta un paskaidro, ja tomeer neizdodas sekmiigi, nav jaauztraucas, veel 2 reizes to testu var paarrakstiit Razz
Taatad galvenokaart jaakoncentreejas uz:

1) Network topology (tb sleeguma veidu)
2) visi layeri (OSI, TCP/IP, P2P)
3) OSI, TCP/IP kopumaa
4) WAN; LAN laikam arii VPN

mok kaut ko piemirsu, bet shkjiet, ka viss ir Smile
Atsauces saites