fizmati.lv forums

Pilnā versija: Basketbola faniem!
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Tiem, kam ineteresē basketbols un basketbola spēles klātienē piedāvāju flayerus uz LU Barons besketbola spēlēm. 1.flayeris garantē vietu divām personām uz visām LU Barons mājas (arēna ''Rīga'') spēlēm bez maksas. Šobrīd ir palikuši vēl 10 flayeri.

Atdodu ar noteikumu - viņš tiešām tiks izmantots un tiks padomāts arī par otru personu Smile

Ineteresentus grieszties pie manis. Mani var sastapt - Raiņa bulvārī 19 vai Zeļļu kojās 411. istabiņā.
wow!!! tas nopietni???? es labpraat pieteiktos uz shaadu iespeeju!!! Smile
2 var?
Māris Bērziņš rakstīja:2 var?
ja vien buus 4 cilveeki kas ies Smile
Šitie ir tie, kas atgadījās Aristotelī ap pusnakti?
ulzha rakstīja:Šitie ir tie, kas atgadījās Aristotelī ap pusnakti?

nesapratu!
Nu kā - kaudzi ar flaijeriem šitāda tipa izsniedza studentu padomes vai kaut kā tamlīdzīga pārstāvei Aristotelī ap pusnakti. Vnk interesējos drusku par dāvanas izplatīšanās ceļiem, pašam nevajag.
Bleksi es labpraat piesakos... basketbols iet pie sirds!
Bleks ir kāds vēl palicis?
Armi rakstīja:Bleks ir kāds vēl palicis?

ir, riit paprasi
(28.09.2006 06:44 )Blekss rakstīja: [ -> ]Tiem, kam ineteresē basketbols un basketbola spēles klātienē piedāvāju flayerus uz LU Barons besketbola spēlēm. 1.flayeris garantē vietu divām personām uz visām LU Barons mājas (arēna ''Rīga'') spēlēm bez maksas. Šobrīd ir palikuši vēl 10 flayeri.

Atdodu ar noteikumu - viņš tiešām tiks izmantots un tiks padomāts arī par otru personu Smile

Ineteresentus grieszties pie manis. Mani var sastapt - Raiņa bulvārī 19 vai Zeļļu kojās 411. istabiņā.

sveiks es veletos
(07.03.2009 11:37 )sandrens rakstīja: [ -> ]
(28.09.2006 06:44 )Blekss rakstīja: [ -> ]Tiem, kam ineteresē basketbols un basketbola spēles klātienē piedāvāju flayerus uz LU Barons besketbola spēlēm. 1.flayeris garantē vietu divām personām uz visām LU Barons mājas (arēna ''Rīga'') spēlēm bez maksas. Šobrīd ir palikuši vēl 10 flayeri.

sveiks es veletos

tu atbildēji uz 3 gadus vecu postu.. Confused
Atsauces saites