fizmati.lv forums

Pilnā versija: Kubiks-rubiks
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2
Meklēju kādu cilvēku kojās, kas varētu uz ilgāku laiku kubiku-rubiku aizdot ?? Smile
drosi nac uz 409 un aizdosu savu - juk gan ara pa laikam bet ja piesaujas tad stellet kopa var Smile
Un vai kāds zin kā kubiku-rubiku dēvē angļu valodā ?? Smile
Rubik's Cube laikam bija...
Paldies Smile
Te ir viss par Rubika Kubu - jaunumi un viss paareejais, ko tik var veeleties kaartiigs Rubika kuba fans Smile http://www.rubiks.com/
Es Wikipedia atradu rakstu, kurā varu atrast visu sev nepieciešamo Wink
Tātad - tagad jaw 3x3 kubiku likt vairs nav interesanti. Meklēju cilvēku kojās, kuram ir 4x4 kubiks un kurš varētu to aizdot man uz kādu ilgāku laiku ?? Smile
Tu 3x3 rubiku pamēģini salikt ar aizvērtām acīm. Ir cilvēki kas to māk.
Nē, man pietiek ar apziņu, ka es vispār varu salikt 3x3. Tad, kad es varēšu arī 5x5 salikt, tad es mācīšos salikt 3x3 ar aizvērtām acīm Wink
kaads nezin formulas, lai saliktu 4x4x4 kubiku, varbuut zin kaadu saitu, kur ir paraadiitas Smile
Sveiki visiem Embarassed ;D

Mam majas ir k-kāds vecs kubiks rubiks- kuru knapi ka var pagriest - un tas krāsas līmējas nost ! Twisted Evil
Bēeesii ara .!

vai jus nevarētu pateikt KURA vieta var nopirkt - un cik viņš MAKSAA>? Smile Rolling Eyes
Būu'tu ļoti pateicīga .!
-x-
(18.08.2009 20:26 )bantiite rakstīja: [ -> ]Sveiki visiem Embarassed ;D

Mam majas ir k-kāds vecs kubiks rubiks- kuru knapi ka var pagriest - un tas krāsas līmējas nost ! Twisted Evil
Bēeesii ara .!

vai jus nevarētu pateikt KURA vieta var nopirkt - un cik viņš MAKSAA>? Smile Rolling Eyes
Būu'tu ļoti pateicīga .!
-x-

Man liekas ka, jebkurā rotaļlietu veikalā.
Tikai Latvijā tiem kubiem kvalitāte ir apšaubāma, vēl veikalos labu neesmu redzējis. Tāds pie aktīvas grozīšanas 2 nedēļas izvilktu. Iesaku e-bay.

4x4x4 kubu ar nelielu loģikas devu var salikt tikai zinot 3x3x3 principus. Bet iesaku pirms 4x4x4 salikt 5x5x5, jo tam ir kāda lietiņa, kas to padara par vieglāku likšanai, nekā 4x4x4. Fiksēti centri, kas nav četriniekam.
Lapas: 1 2
Atsauces saites