fizmati.lv forums

Pilnā versija: wireless kojaas
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
em. jautaajums. zeljlju kojaas tachu ir pieeejams wireless? censhos te piedabuut straadaat shameejo, bet ne vella nesanaak. varbuut kaads var veltiit man nedaudz laicinja un paliidzeet piedabuut sho pie darba?Smile) t.i. pateikt, kaa nokonfigot etc. bishk nesanaak :/

paldies ieprieksh Smile!
varbūt šis materiāls palīdzēs: http://serviss.lanet.lv/modules/sections...e&artid=24
nu cik man zinaams oficiaals wireless kojaas pagaidaam NAV (vismaz zeljlju kojaas par neko taadu neesmu dzirdeejis.)

fakultaates signaals liidz kojaam nevelk un kojaas raidiitaaju vismaz pirms paaris nedeeljaam veel nebija, wireles esot plaanaa...

Kad es tur kaut ko wirelesiigu dariiju, man kaut kaads tjipa "jaanja beerzinja privaatais maajas LAN" paraadiijaas, bet tam arii signaals bija vaajsh un taa es pieveersos parastajam kabeliitim Smile

Guest

orvils rakstīja:nu cik man zinaams oficiaals wireless kojaas pagaidaam NAV (vismaz zeljlju kojaas par neko taadu neesmu dzirdeejis.)

vismaz ieksh fizmati.lv raksiits: "Bezmaksas internets: 100mb/s pieslēgums caur VPN, pieejams arī wireless" . tad nu cereeju, ka darbojas shii parikte. ja tomeer nee, tad shkjiet, ka buus jaaiehavo svitchs + vadinjsh... zheel :>
kojaas wireless neesmu uzkjeeris, taatad vinja pagaidaam te nav un maajaslapaa ir nepatiesa informaacija!
mājas lapā vairs tāda info nav.
bet nebuutu slikti, ja wireless buutu te, varetu iegulties gultaa ar laptopu un lietot netu ka varenais Smile jaacer, ka driizumaa tas tiks izdariits!
jaa. nu wireless'u vajag. ar katru dienu vairaak un vairaak apzinos, ka tomeer buutu forshi bez vadiem visu to dariit.
Man gan liekas, ka par sho jautaajumu ir jaaspamo uz serviss.lanet.lv forumu. To lasa dzeki, kas to lietu var nokaartot. Kaadreiz LANET apsveera taadu domu, kaa riikot wirelessus kojaas. Mums vieniigi ir taada lieta, ka te jau par kaadiem 10-12 tuukstoshiem ir ievilkts dikti moderns viitais paaris, taapeec varbuutiiba, ka LANETS investees veel Wireless ir dikti maza. Ja godiigi, tad pashaa saakumaa bija veel taada runa, ka peecaak LANETS par neta izmantoshanu prasiis kaut kaadu meenesha maksu, bet paldies Dievam taa bija tikai runaashana un nekas taad nenotiek. Taa kaa varbuut apzinamies iespeejamo risku par koju maksas pieaugumu pirms breecam peec WiFi.
Man piektajā stāvā rāda pieejamus 3 tīklus - linksys, Morgoth, wtf. linksys ir bez aizsardzības un to es tieši patlaban lietoju Smile, bet signāls štruntīgs. Tam wtf signāls labāks, bet tur aizsardzība. Varbūt par kādiem aliem ar īpašnieku varētu sarunāt padalīties?
Atsauces saites