fizmati.lv forums

Pilnā versija: portu atvēršana
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Pāris dienas atpakaļ i-neta veči k-ko mainīja rūteram... Tagad man neiet BitComets (uTorrents arī), jo porti tiek bloķēti. Es vēl te forumos palasīju ka kļuda varētu būt arī nVidia firewallā. Ir kāds veids lai uzzinātu kuri pori ir pieejami. Vai kā viņus atvērt?
Izklāsti, lūdzu, sīkāk savu problēmu.

Kas par provaideri, kāds rūteris, kā pieslēgts dators (wireless/ar kabeli) utt.

Bet vispār vari uzlikt uTorrentam kriptēšanu, tad vajadzētu strādāt.
Ja porti aizvērti, tad nekāda kriptēšana nelīdzēs.
Portus var atvērt vai nu firewallā, vai tavā routerī (tur tas var saukties Virtual Server vai port forwardin).
paprasīju lai draugs nolādē pamācību no trackera, palīdzēja... Tur vienk. bija windows firewallā bloķēti UPnP porti, kas bij man uzlikti... un vēl nācās nonest nVidia firewallu, jo tas k-ko kļūdoja ( negribēja atvērt savienojumu) Rolling Eyes
kas tas par nVidia Firewall? nezinaaju, ka taads ir, pastaasta, kaads siikaak, Luudzu!
viņš nāk līdzi ar tīkla kartes draiveriem. Man tīkla karte ir integrētā un mātes plate nVidia. Nonest var pie Add/Remove programms nVidia ForceWare Network Access Manager ( vispār par to daudz ir rakstīts ārzemju forumos Wink )
aa , fuu es jau nobijos, ka kaut kaads meesls, kas paraleeli naak liidzi grafiskajiem draiveriem Very Happy
Atsauces saites