fizmati.lv forums

Pilnā versija: Baldones rezumee
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2
(vieta juusu iespaidiem)

es kko uzrakstiishu, kad naaks briivs laiks
;>
a - Mat statistiķos mācīsies tīri atvērtas meitenes
b - Fizmatiem būs savs Scatmens
Nez kā mūsu "varonis" mājās tika...?

D.U.G
Marshans rakstīja:Nez kā mūsu "varonis" mājās tika...?

D.U.G

Tu par to sestdienas rīta varoni runā???

Ja par iespaidiem, tad esmu gatavs atbildēt, ka vecajiem aug cienīga maiņa, nu vismaz no dažiem pirmajiem stabili, bet par visu baru kopumā būs jāpārliecinās šodienas aristotelī Wink
Kopumā, ar dažiem izņēmumien, bija labi. Sīkāk gan izteikšos rītdien (varbūt parīt Very Happy ).
Tiesa gan, manuprāt salīdzinot ar pagājušo gadu, pirmajos kursos ir pieaudzis sēņu procents. Nezinu, varbūt lietainā laika iespaidā. Taču nevar noliegt to, ka viņu vidū ir vairākas tiešām spilgtas personības. Kā jau Šmī teica - cienīga maiņa būs.
Optometristu sēnītes.... Very Happy Very Happy
Luckānam nedrīkst vairs nekad ļaut gulēt un kur nu vēl Baldonē. Very Happy
(viņam pašam jāpiedalās rīta rosmē Very Happy ... tas taa.. garantijai.)
Kopumā ļoti patika viss pasākums (kam ta nepatiks ja alu par brīvu dala Very Happy ) bet nu īstenībā, patika cilvēki.. ļoti atvērti... (it sevišķi, kad uz pieres jāraksta - gribu!!!)
Un sižets Harijam Poteram (Luckāna versijā) ... nu tas ir kaut kas Very Happy
Bija labi. Patika. Nāk miegs, tāpēc vairāk neko nerakstīšu... Tiksimies Aristotelī..
Pasākums bija tīri jauks, laiks bija tīri anāls un par to sēņu procentu Tomam tīri taisnība. Un tīri patīkami ieiet dušā pēc tā visa.
Nu man jau likās tīri ok.

Aktivitātes tīri labas, Alus garšīgs, tā kā OK Smile
Guntis Šmaukstelis rakstīja:
Marshans rakstīja:Nez kā mūsu "varonis" mājās tika...?

D.U.G

Tu par to sestdienas rīta varoni runā???

Ja par iespaidiem, tad esmu gatavs atbildēt, ka vecajiem aug cienīga maiņa, nu vismaz no dažiem pirmajiem stabili, bet par visu baru kopumā būs jāpārliecinās šodienas aristotelī Wink

Hmmm... vai tad ir bijis vēl kāds? o_O Katrā ziņā nākamā gada Baldoniešiem būtu ļoti stipri jācenšās (un jāraisa izdoma) lai spētu pārspēt mūsu "varoni".
Purva etaps bija vnk burviigs. Un santehnikas lielgabals arii kkas gjeniaals Very Happy

Paldies organizatoriem par izdevušos pasākumu Smile
MM.. Baldonē bija riktīgi forši! Smile)
Ak jel, piedodiet mums jaunajiem par lielo sēņošanu! RazzP (kaut gan ne visi bija tādi!)

Protams, stulbi, ka lietus mūs apmeklēja ik pa laikam... bet rītarosme lietū bija riktīgi laba! Very Happy Man patika! It sevišķi, ja pēc tam var dabūt karstu tēju un iekāpt sausās drēbēs! Smile Visiem bija teikts, ka jabūt maiņas drēbēm! Tāpēc, lai nesūdzās!!!! Very Happy

Un par atlikušo dienas daļu- ak šī saulīte... Very Happy
būšu netipiski lakoniska un iztikšu bez liekvārdības.

pasākums => s-s-s-s-s-super!!!

...

jā! - cienīga maiņa būs! ;D ;P~
Baldone bija ritīgi forša! Varēja arī kārtīgi ar pārējiem pirmkursniekiem iepazīties un arī ar vecajiem bukiem. Very Happy
Un lietus nemaz netraucēja, pat gluži otrādi - rīta rosmei piešķira interesantu elementu. Neaizmirstama paliks ari Andra Bērziņa zupa!
Nakts trase varēja būt 2 reizes garāka un 2 reizes netīraka. Twisted Evil
Fanglon rakstīja:Neaizmirstama paliks ari Andra Bērziņa zupa!

Njā, kad e-mailā atnāca infa par Andra Bērziņa zupu, tad sākumā nesapratu wtf? Laba sakritība.

Anyway, Baldone bija super. Prieks, ka fizmatos ir tik jautri un interesanti cilvēki Very Happy

Jau gaidu nākamo pasākumu
Lapas: 1 2
Atsauces saites