fizmati.lv forums

Pilnā versija: Baldonē pazaudētās mantas
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Pēc katra pasākuma parasti noklīst kaut kāda lieta/manta, ko gribas atdot likumīgajam īpašniekam.

Piemēram, Baldones beigās pie manis palika melna cepurīte ar ziliem IBM burtiem. Īpašniek, piesakies.

Zinu, ka arī vēl citiem spalvainajiem draugiem ir pieklīdušas mantas - neskopojieties un padalieties! Twisted Evil

luck
kaads ir pazaudeejis MANU audiovadu 3.5mm jack -> stereo (2) banaani. atrasts 111. izvarots.

es esmu pazaudeejis sveshu kruuziiti. nav atrasta. balta, laikam. :D
Āh melnā cepurīte.. Smile Ar viņu ir stāsts pat saistīts. Tā cepurīte pieder manam darba kolēģim, kas dzīvo turpat netālu no notikuma vietas.. Nezinu vairs kāpēc, bet tā tika iedota man, tad vēlāk nokļuva pie Lūša.. Dievs vien zin kā viņa tika līdz tevīm... Very Happy
Forši, bet kam man to atdot? Lūsītim, tev vai kam?

luck
Vari atdot man, bet kad, kur un kā viņa varētu līdz manīm nonākt.. ? Droši vien, ka kaut kad, kaut kur vajadzētu satikties...
Remus rakstīja:Vari atdot man, bet kad, kur un kā viņa varētu līdz manīm nonākt.. ? Droši vien, ka kaut kad, kaut kur vajadzētu satikties...
Raiņos pirmdien?

luck
Būšu tur no 10:30.. Varbūt ap 10:25 pie ziņojumu dēļa 3 stāvā? Rolling Eyes
Der.

10:25 pie ziņojumu dēļa.

luck

P.S. Man galvā būs cepurīte.
Es zinu kā tu izskaties, tā kā gan jau atpazītu arī bez cepurites... Wink
Vai kāds nav atrdis melnu tamborētu lakatu?
Hmm Luckān tu kaut kā neieradies norunātajā laikā.. Kad varam mēģināt vēlreiz? Smile
Mjā, tev taisnība - brutāli aizgulējos Crying or Very sad

29257459 - manējais nr., tad arī sarunājam.

luck
Atsauces saites