fizmati.lv forums

Pilnā versija: Datorikis bez datora...
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2
Bēdigi paliek iedomājoties, kā 1 cilvēks sapsihojas un otram sadauza datoru..Kas tik nabaga dzelžiem nebija jāpiedzīvo, asaras acīs saskrien, atcerosties visas detaļas pēc tādas izrīkošanās ar kompi=[

Un kā var datoriķis dzīvot bez datora, radoši strādāt un mācīties???

Tomēr datoram paveicās, jo pašas spēkiem to visu salaboju!!!Gribēju sirdi izkratīt, piedodiet..=[
jā, tā tiešām varētu būt sāpe, jo datoriķis bez datora var tikai dzert...

tiesa, es ar kādu gandrīz saderēju, ka varētu nedēļu iztikt bez abām šīm lietām Rolling Eyes

Guest

mors rakstīja:jā, tā tiešām varētu būt sāpe, jo datoriķis bez datora var tikai dzert...

tiesa, es ar kādu gandrīz saderēju, ka varētu nedēļu iztikt bez abām šīm lietām Rolling Eyes

Uz kaut ko shitaadu gan es nebuutu gatava, a ko tad var dariit???
pat 2dienas nevareeetu iztikt bez datora un dzershanas - nu vismaz 1 no abiem Smile

Guest

par ko iet runa?
bet nedeelju nedzert ir slimi.

Guest

Anonymous rakstīja:par ko iet runa?
bet nedeelju nedzert ir slimi.
vot tas tochna, tapeec arii shodien tik dranjkjiigi juutos

Guest

ha ... es gan vareetu sadereet ... ja datoru nevajadzeetu lietot maaciibu noluukos .. tad vareetu arii sadereet uz meeneshiem ilgu terminju + motiveejoshi deriibu nosaciijumi Wink
Kristaps Mors rakstīja:jā, tā tiešām varētu būt sāpe, jo datoriķis bez datora var tikai dzert...
Kur nu vēl precīzāk...
es gan vareetu sadereet. atvaljinaajuma laikaa, protams, tikai.
darbs paliek darbs.
psc... palasot šito rodas iespaids, ka te visi ir alkoholiķi...

Guest

Andis rakstīja:psc... palasot šito rodas iespaids, ka te visi ir alkoholiķi...

Nē, te visi ir datoriķi .. Very Happy

JānisJ

Es VNK nevarētu bez darba un kur nu vēl bez datora ..... tas tiešām ir nežēlīgākais, ko kāds cilvēks var izdarīt datoriķim...

Man pat bija dators, kuru nosauc par "Nastju".... man patika
Ierosinu šo frāzi "Datoriķis bez datora var tikai dzert" iekļaut fizmatu folklorā
Dievs. Daba. Darbs. Dators.
Dators dara brīvu.

Guest

Kristaps Mors rakstīja:Dators dara brīvu.

es teiktu arii atkariigu Rolling Eyes
Lapas: 1 2
Atsauces saites