fizmati.lv forums

Pilnā versija: Fizika 12.klasei
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Vai ir kāds, kas varētu palīdzēt? nesaprotu vielu, nevaru arī atrast vajadzīgas formulas.
Fiziku vispār nesaprotu un skolotāja atteicās vēl kaut ko skaidrot..
Lūdzu palīdziet kāds!Crying or Very sad
Uzdevumus varu aizsūtīt uz e-pastu.

Lūdzu kāds atsaucieties!
Lūdzu kāds?
Ieraksti konkrētāk un gan jau kāds (aiz gara laika) Tev izpalīdzēs
ha, ha, es atceros, kad savos laikos arī to nesapratu, jo vnk. nemācījos, bet beigās izrādījās, ka tur nekas grūts nemaz nav, galvenais ir formulas Very Happy
________________________________________________________________________________​__________________________________________________________
ātrais aizdevums
RE: ""Fiziku vispār nesaprotu un skolotāja atteicās vēl kaut ko skaidrot""

---> Es saviem skolniekiem arī laikam neko neskaidrotu, ja pat tik daudz nejēdz kā jautājumu uzdot.

Bībelē stāv ierakstīts (piedodiet par banalitāti) "Klauvējiet un Jums tiks Atvērts....". Ja pareizi saprati, tad atslēgas vārds ir "klavējiet" un atslēgas vārds nav "atvērts".

Ja gadījumā no saviem jautājumiem moca šausmīgs un nepārvarams kauns (nu piemēram, "ar ko garums atšķiras no svara" vai alternatīvi - "ar ko kvadrātmetrs atšķiras no kubikmetra"..." Smile tad drīksti mani tet-a-tet patraucēt iekš janis_59@inbox.lv
Atsauces saites