fizmati.lv forums

Pilnā versija: Pētījums par krāsām (vajadzīga palīdzība)
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Šodien saņēmu šādu mailu par kādu pētīijumu, kam nepieciešami dati. Kam nav slinkums, lūdzu palīdziet ar savu pienesumu.
Citāts:I would be grateful, if you would participate in the study of the perception of colours in connection to colour names in different languages and/or to invite your colleagues to do so. I would need at least 10 more Latuian speaking participants, and any other language speaking participants are also wery welcome.
You can participate in a study via a web page http://lnmcp.mf.uni-lj.si/colour/first.asp and the whole cooperation takes approximately 4 minutes.

Samo Kreft
Darīts.

Varu ierakstīt krāsu nosaukumus ne tikai latviski, bet arī, piemēram igauniski un lietuviski, bet neredzu pašas krāsas tai lapā! Nesaprotu, kāpēc 10 tukšos lauciņos kaut kādi krāsu nosaukumi būtu haotiski jāraksta...

Pastāstiet man kāds un taps darīts, kas manos spēkos ir! Idea

Turklāt tas nav nekāds pētījums, ja kāds vienkārši grib uzzināt krāsu nosaukumus dažādās valodās! Netā ir pieejamas daudzvalodu vārdnīcas!
Nu man gan pēc "submit form" nospiešanas piedāvāja izvēlēties manis ierakstītajām krāsām atbilsotšās.
Andreass Šulcs rakstīja:Nu man gan pēc "submit form" nospiešanas piedāvāja izvēlēties manis ierakstītajām krāsām atbilsotšās.

Tādā gadījumā nepārdomāta ir lietotāja "saskarne" (kā to labprāt grib saukt mūsu valodnieki)!

Man labāk patiktu, ja katra krāsa tiktu uzreiz rādīta un tiktu piedāvāta daudzvalodu tabula ar nosaukumu brīvajām vietām...
Nu es to saprat tā, ja es pirmajā norādu zaļu krāsu, tad pēc submit man liek izvēlēties kura pēcmanām domām ir tā zaļā. Vai zaļš ir zaļš Very Happy
Atsauces saites