fizmati.lv forums

Pilnā versija: matemātikas eksāmens
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Kādam vidēji jābūt rezultātam matemātikas eksāmenā, lai tiktu budžetā matemātikas/matemātiķa-statistiķa programmās? Shocked
Te ( https://www.latvija.lv/Epakalpojumi/EP190 ) var redzēt, ka pēdējos (vismaz 3) gados ar 1. prioritāti uz statistiķiem piesakās mazāk ļaužu nekā ir budžeta vietu, tā ka konkurence uz budžetu .. varētu būt sīvāka.

Budžetā gan jau tiksi Smile
(21.06.2018 00:28 )joo rakstīja: [ -> ]Te ( https://www.latvija.lv/Epakalpojumi/EP190 ) var redzēt, ka pēdējos (vismaz 3) gados ar 1. prioritāti uz statistiķiem piesakās mazāk ļaužu nekā ir budžeta vietu, tā ka konkurence uz budžetu .. varētu būt sīvāka.

Budžetā gan jau tiksi Smile

Paldies! Tieši šo datu dēļ arī radās jautājums par eksāmena rezultātiem. Izrādās, ka arvien vairāk cilvēku izrāda interesi matemātikā, īpaši matemātikā-statistikā, kas varētu būt saistīts ar augošo jauniešu interesi finanšu jomā.
(21.06.2018 00:28 )joo rakstīja: [ -> ]Te ( https://www.latvija.lv/Epakalpojumi/EP190Maksātnespēja) var redzēt, ka pēdējos (vismaz 3) gados ar 1. prioritāti uz statistiķiem piesakās mazāk ļaužu nekā ir budžeta vietu, tā ka konkurence uz budžetu .. varētu būt sīvāka.

Budžetā gan jau tiksi Smile

Kādi rezultāti?
tudriks2 publiskais fui par manu linku nepareizu un viltīgu citēšanu!
Atsauces saites