fizmati.lv forums

Pilnā versija: Piedāvā darbu klientu atbalsta speciālistam
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
SIA "E-PASAULE" piedāvā darbu klientu atbalsta speciālistam

Pienākumi: pieņemt klientu zvanus un e-pastus, reģistrēt klientu jautājumus un problēmsituāciju aprakstus, nodrošināt klientu atbalsta funkcijas: konsultēt klientus darbam ar pārdošanas automatizācijas sistēmu; sagatavot lietotāju instrukcijas.
Prasības: latviešu un krievu valodu zināšanas, labas komunikāciju spējas; prasme strādāt rūpīgi un patstāvīgi. Vēlamas angļu valodas zināšanas.
Piedāvājam: darbu draudzīgā kolektīvā, konkurētspējīgu atalgojumu, sociālās garantijas.
Kā pieteikties: sūtiet CV uz darbs@epasaule.lv

http://www.epasaule.lv
Kaut kā velk uz "vajag sekretāri". Un kas pie velna ir konkurētspējīgs atalgojums - nedaudz virs iztikas minimuma? Pēc pienākumiem liekas 200-300Ls uz papīra.

Biju vienā iestādē uz darba interviju, lika uzgaidīt kādu 1/2stundu, iesūtīja mani tādā kā saoulču telpā, piedāvāja teju/kafiju, atstiepa avīzes, pēc kādām 10 min iebrida 2 programmētāji un laipni pajautāja vai drīkst turpat piemesties pastrādāt. To es saprotu - draaudzīgs kolektīvs, izturējās tā itkā es nez kas būtu. Respect.
Unknown_Guy rakstīja:Biju vienā iestādē uz darba interviju, lika uzgaidīt kādu 1/2stundu, iesūtīja mani tādā kā saoulču telpā, piedāvāja teju/kafiju, atstiepa avīzes, pēc kādām 10 min iebrida 2 programmētāji un laipni pajautāja vai drīkst turpat piemesties pastrādāt. To es saprotu - draaudzīgs kolektīvs, izturējās tā itkā es nez kas būtu. Respect.

UniCredit bank ari vienmer piedava teju/kafiju kamer kko gaidi Very Happy
Man šķiet foruma moderātoram prasītos padzēst postus te nedaudz, varbūt kādam censonim pa "banānam" iedot uz laiku. Nevajag takš darba piedāvājumu threadus piespamot ar ledeņu runām (lai cik garšīgas tās nebūtu). Ja es būtu cilvēks, kas atbildīgs par jaunu darbinieku pieņemšanu un man būtu jāizvēlas, kur iepublicēt sludinājumu - ledeņ-spammeru forumā vai teiksim RTU forumā (ja tāds viņiem vispār ir Smile un ja tur ar nav šitāds bērnudārzs), tad laikam izvēlētos otro variantu... Tā kā nevajag baidīt prom sludinājumus, varbūt kādam noderēs.
izdzeesti 17 ieraksti. sorry, biju domaajis, ka pietiks ar briidinaajumu un peec tam pat neiemetu aci shajaa pavedienaa, bet ak es leetticiigais.
Atsauces saites