fizmati.lv forums

Pilnā versija: Vai auto pulēšanai ir jega?
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Vēlos iegūt dubultās darbības pulētāju. Automašīnāi tiks veikts labs kapitālais remonts. Mēģināsim labot tikai vienkāršas lietas, jo ķerties pie krāsas var būt grūti.
Kādam jābūt sagatavošanās processam, lai sāktu automašīnas ārpuses pulēšanu un vaskošanu?
Sveiki draugi. Abu pulēšanas līdzekļu sastāvs bija vienāds, taču, lai gan gaišām automašīnām paredzētais pulēšanas līdzeklis bija balts, tumšās krāsas automašīnām paredzētais pulēšanas līdzeklis bija ietonēts pelēkā krāsā, tāpēc pulēšanas laikā putekļi un šļakatas bija tumšas un mazāk redzamas uz tumšas krāsas automašīnām. svarīgi, es nezinu? Bet virsbūves veikalā mēs izmantojām vai nu pulēšanas līdzekli, neskatoties uz krāsas krāsu, un tīrīšana bija viena un tā pati https://www.bdauto.lv/auto-virsbuves-pulesana-riga/
Neaizmirstiet, ka koriģēšana ir tāda krāsas nepilnību kā virpuļu pēdu, skrāpējumu un stipras oksidācijas noņemšana no krāsas apdares. Krāsas apdare var būt jauna ar daudzām virpuļu pēdām, kas radušās nepareizas mazgāšanas/žāvēšanas rezultātā vai pēc automašīnas mazgāšanas ar agresīvām birstēm, vai arī tā var būt veca un atstāta novārtā ar virpuļzīmēm, skrāpējumiem un daudz oksidācijas.
Atsauces saites