fizmati.lv forums

Pilnā versija: Ar agresīvajiem braucējiem cīnīsies netrafarētie
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Tas nevienu nebiedē!!! Tāpat mentiem tas vairāk būs kā izklaides brauciens, nevis reāls darbs, turklāt varēja piešķirt neuzskatāmākas nummura zīmes!!!!
kapē viņi uzraxtija tikai subaru
varēja vēl modeli, krāsu, numurzīmi pieraxtīt Very Happy
WRX.
GU-7509 (melna), GU-7510 (sudraba), GU-7511 (melna), GU-7512 (melna), GU-7515 (peleeka), GU-7516 (sudraba).
vieglaak palika? neaizmirsti nopirkt binokli :)
Lidojot ar 150km/h noteikti atpazīsi Very Happy Tas pats ar tiem Smartiem, saucās numurzīmes zināmas a kurš tādiem vispār pievērš uzmanību.
vieglak nepalika Very Happy
tapat neesu agresivs braucejs
jo vispar nebraucu
viņiem vajadzēja turēt to noslēpumā
slepenās subaru mašīnas par kurām ir Leģendas bet neviens nav redzējis
Par tiem smārtiem ar neks vairs nav dzirdēts, izbazūnēja pa mēdijiem (fotogrāfijas un numuri ar bija), bet ne no viena nekas nav dzirdēts, ka būtu baigais bieds. Nav jau vairs daudz man atlicis, bet par agresoru netaisos kļūt.
juus domaajat hyndai? no tiem jau tikai viens braukaajas CP riiciibaa. vismaz shie taa saka. ;)
Hyndai Getz
No krūmiem lec!!!Very Happy
Zeel, negodiigi Sad
Tad kad menti ar saveejiem buumeriem dragos starteeja, tad veel bij interesanti, jo biezi vien vinus vareeja salikt (arii man ir sanaacis paaris mentus iekabinaat Wink ). A tagad ka tiem iepirkti shitaadi zveeri, tad dragos visticamaak ka paarsvaraa uzvarees vini. Sad
eu, bet shitais fakts tak jau pirms kaada gada bija zinaams, ka vinji ar netrafareetiem subaariem vizinaasies! Very Happy Pats esmu redzeejis, kad no policijas izbrauc taads subaarinjsh Smile)

Vispaar jau smuki vinji: http://auto.delfi.lv/zinas/raksts/5405

..un atradu vienbu blogu, kur juulijaa 2007 veikts ieraksts par to, ka buus mentiem tie subaari Smile
Atsauces saites