fizmati.lv forums

Pilnā versija: Mini-spēļu turnīrs!
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2 3 4
Tātad, 3.martā sākam sportot!
PIeteikšanās līdz 26.februārim, kad visi iesniedz savus komandu (3-5 dalībnieki) pieteikumus!
Var piedalīties visi, kas vēlas un var izbrīvēt laiciņu pirmdienās un trešdienās no plkst. 18.00 līdz 20.00 un atbraukt līdz fakultātes sporta zālītei Zeļļu ielā 8.
Klāt esmu pievienojusi nolikumu un pieteikuma anketu! Neskaidrību gadījumā dodiet ziņu!
ja saaktos 20.00, tad arii vareetu atbraukt. 18.00 buut klaat nav reaali, njemot veeraa korkjus. no LU galvenaas eekas buutu jaaizbrauc 16.30, lai buutu zeljljos. 18.00 :(
Piedod, Kiril! Citreiz uzrīkošu turnīru vēlēk! Smile
Zinu, ka laiks nav īpaši forši ielikts... Smile
Kiril, kas noticis ar Tavu riteni? Confused
sviests.
No LU galvenās ēkas līdz zeļļiem ar kājām var aiziet pa 45 min.
Ja brauc caur "frančiem" tad no LU ēkas līdz zeļļiem var tikt nākošās dienas pusdienlaikā Very Happy Very Happy bet nu 16:30-18:00 lol
laikam trīsrāpus un atpakaļgaitā
var būt spēlētaji no citām LU fakultātēm ?
Vai ir kādi ierobežojumi attiecībā uz fakultāti un universitāti, respektīvi, vai var piedalīties cilvēki no citām augstskolām!?
tbzg rakstīja:laikam trīsrāpus un atpakaļgaitā
nope, pilnīgi ar sabiedrisko transportu pietiek. nu labi, autobusu, jo tramvaji netiek skarti tik smagi. Tāpēc šaja laika periodā labak izmantot personīgās kājas, lai parvietotos bez korķiem.
Var piedalīties tie, kas grib - gan no citām fakultātēm, gan citām augstskolām! Smile'
Vienīgais mīnuss šajā lietā ir zāles izmēri! Bet es caru, ka spēlētgribētāju netrūks un centīsimies visu izdarīt tā, lai būtu ok! Smile Smile
mazfits rakstīja:Kiril, kas noticis ar Tavu riteni? :?

vakar beidzot aizvedu uz servisu. runaa, ka peec meenesha buus salabots :)
Kiril: kam tādam ir jānotiek, lai labotu mēnesi?...
Citāts:5. Pieteikšanās turnīram:
5.1. Pieteikuma anketas iespējams saņemt pie Baibas Nipartes (Fizikas BSP 1.kurss) vai 111.telpā;
5.2. Pieteikties līdz 26.februārim;
5.3. Aizpildītu pieteikuma anketu iesniegt Baibai vai 111.telpā, vai elektroniski, sūtot pieteikuma anketu uz e-pastu baiba.niparte@gmail.com;
5.4. Neskaidrību gadījumā var zvanīt Baibai (2923237Cool.

pieteikuma anketā ir aile "Paraksts".

sūtot uz ē-pastu man tur ē-parakstu vajag? Laughing
vai arī var iztikt bez paraksta?
vai arī man aizpildīt pieteikumu, izprintēt, parakstīties, ieskanēt un tad nosūtīt kā bildi?? Very Happy
Nope, tač nevajag parakstu! Wink Smile Very Happy
Lapas: 1 2 3 4
Atsauces saites