fizmati.lv forums

Pilnā versija: Modems
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.

Kotels

Kādu datora iebūvēto modemu vajag lai noteiktu zvanītāja telefona nummuru? (Pieslēgums Lattelekom ISDN)
es baidos, ka tas varētu nebūt iespējams... Ja līdz tavam vada galam tāda informācija nenonāk, tad nekāds modēms tev nelīdzēs, bet ja nonāk, tad domājams katram modēmam būtu jāspēj to uztvert. Šeit drīzāk pēc kādas viltīgas programmas...
Kotels rakstīja:Kādu datora iebūvēto modemu vajag lai noteiktu zvanītāja telefona nummuru? (Pieslēgums Lattelekom ISDN)
priekshkam jaazina zvaniitaaja numurs?
lai zinātu kas zvana Sad

kotels2

Parastais telefons uzrāda zvanītāja Nr. bet modems nē. Izmantoju progu "Phoner". Ko nozīmē Caller ID vai ar ISDN modems - kāds no tiem varbūt man vajadzīgs??? Varbūt kāds zin labāk softu?

Guest

Caller ID ir iistais stafs. lattelekoms to suuta, ja iepikjo. var pieteikties arii kaut kaadam testa rezhiimam. vismaz savlaik vareeja. man nekas, protams, nesanaca.
bet jebkursh modeems, kas atbalsta CID funkciju, teoreetiski to velk. ;]

/ki
Praktiski esmu nopircis modemu ar Caller ID atbalstu un nekas nesanāk. katrs saka kautko citu. bet tā īsti neviens neko tādu nav mēģinājis. Ja kāds pazīst kādu konkrētu cilvēku kas praktiski ko tādu izmantotu - būšu pateicīgs par info.
cik sapratu no iepriekshrakstiitaa - ir veelme zinaat kas zvana. pareizi? vai taads variants - uzprasiit, kas zvana, neder? Wink
Atsauces saites