fizmati.lv forums

Pilnā versija: Torsionu lauki un fizikalais vakuums
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.

Honda

Gribetos uzzinat citu inteligjentu cilveku domas par sho temu...
sen nekas jauns nav dzirdēts par šo jautājumu, tāpēc īpaši daudz par to nedomāju Razz
bet vispār jau laikam nebija tāda nopietna fizikāla pamatojuma tiem vīriem, kas par šito runāja.
LLoti interesantas teemas, ja grib ko uzzinaat fizikas jomaa. Very Happy
lincis rakstīja:sen nekas jauns nav dzirdēts par šo jautājumu, tāpēc īpaši daudz par to nedomāju Razz
bet vispār jau laikam nebija tāda nopietna fizikāla pamatojuma tiem vīriem, kas par šito runāja.

Varu pateikt tikai to, ka akadēmiķi uz to raugās ļoti skeptiski, jo tas vēl ir jāpierāda.

Bet vismaz šī hipotēze ļoti paplašina redzesloku. Vai tad ne?! Smile

Hmm, bet, iedomājoties iemeslus, kāpēc nav izplatīta šī teorija, man bija dīvains secinājums, ka varbūt problēma slēpjas cilvēkā un ētiskas dabas jautājumos, ja "Eksistences kvantors" hipotēze ir patiesa.
Man divi bij kursabiedri ar šito spēlīti dikten mīlēja pa vaļasbrīžiem krāmēties. Raugi, saindēšanās ar T lauka starojumu nojauc dzīvotgribu, un rodas nepārvarama tieksme pēc pašnāvības. Pirmais bija LR ZA liela ZPI direktora vietnieks. Darbdienas vidū izslēdza torsionu ģeneratora svirslēdzi, uzkāra žaketi uz krēsla un ikdienišķu kustību izlēca pa logu. Mājās laimīga mīlestības pilna ģimene, labi bērni, gana naudas utt. Otrs ierīkoja T laukam veltītu saitu savā serverī. Tepat Latvijā. Nu jau ilgi nav redzēts, ka tikai nez... tpu tpu.

Un tad vot i nesaproti veco labo statistiskās analīzes metožu vājo vietu - vai parasts zaļais gurķis ir indīgākais pasaules dārzenis, jo pietiek to mūžā tikai ar acs maliņu APSKATĪT, lai nākošo simts gadu laikā (latentais periods) neizbēgami būtu jāmirī nost!. Jeb tieši otrādi. Vai torsionu pētīšana īpaši interesē suicidāli noskaņotiem pētniekiem, jeb šāds noskaņojums ir saindēšanās sekas.

Bet tas, ka jebkura gana liela rotējoša masa spēcīgā mag laukā rada KAUT KĀDU ļoti nepatīkamu (fizioloģiski un mentāli) ietekmi, to zina jebkurš veco modeļu dīzeļlokomotīvju mašīnists, kam 20 cm zem vārīgākās vietas dienām un naktīm rotēja 2 tonnas smags klucis ar 1,2 T mag lauka indukciju. Večiem nebija cita pašārstēšanās veida, kā kārtīgi piekosties; gan no rīta, gan vakarā. Pretinde, teikt, hē, hē.
Martins: izņemot cien Buiķi.....
Tā ir drīzāk telpas ģeometrija.
Tuvāk trīs sfēru lodes ģeometrijai. Grigorijs Pelermans cīnījās pa šo tēmu.
NEko vairāk kā Buiķa grāmatu par torsiona laukiem neesmu lasījis. Kaut kā neiet ar šī virziena pētīšanu. Ja būtu skaļi atklājumi, tad jau visur skandinātu.
Cik dzirdēts, tad torsionu lauku teorija beidzās dikti prozaiski. Vairākas laboratorijas veica eksperimentus, visi eksperimenti beidzās ar negatīvu rezultātu. Hipotēzes paredzētie efekti nebija novērojami.
Atsauces saites