fizmati.lv forums

Pilnā versija: Zeļļu 8
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2
AlienZ rakstīja:Vēl viens jautājums uzpeldēja - kā tur ir ar mantu drošību? Nemēdz mobilie/laptopi aizstaigāt neceļos (nu, ne jau pēc smaga vakara, kad pats nezinu kur ko nobāzi un kam atstāji, bet gan pēc kāda cita iniciatīvas)? Un vēl - kā ir ar gultas veļu (pārvalki, palags) - to arī iedos? :>

Ar laptopiem un mobilajiem labāk uzmanīgāk. Ja neviena nav istabā, tad slēgt durvis ciet. Pat, ja jāiet uz dušu. Man pirms 4 gadiem nospēra fotoaparātu, pirms 5 gadiem kkam pazuda ričuks, pirms 2 gadiem 2 laptopi. Tagad situācija ir krietni uzlabojusies un "svešie" netiek kojās. Arī kojinieki diezgai zagtu, bet u never know.

gultas veļu tev piešķirs un varēsi to katru ned mainīt pret tīru.
Ok, lielais paldies par info! Wink
Labs! Smile
Tas grafiti ir uz sienas vai istabiņas durvīm?

(21.08.2008 14:01 )Kalvis Upītis rakstīja: [ -> ]
AlienZ rakstīja:Nu labi, no skata briesmīgākais, bet no aktivitātes un skaļuma viedokļa? Smile
Un kā ir ar netu - vads uz istabu, vai arī wireless?

Nav jau tik traki, 2. stāvam ir arī savi plusi - tas vienīgais var lepoties ar grafiti uz koridora sienām Very Happy.
Man liekas, ka pēdējā laikā visi stāvi ir mierīgi klusuma ziņā.

Nets - vads uz istabu, rūteris jāpērk pašiem.
a vot man interesanti-vai daudz vesturnieku te pie jums uzturas?jo man it ka zellos vieta pieskirta, nez kapec
Vismaz līdz šim par mantām nav bijis jāuztraucas, viss ir bijis kārtībā.
Viss komplekts (gultas veļa + sega + spilvens + dvielīši) tiek izsniegts. Pārvalki ir diezgan palietoti, bet var iztikt.
Jau pagājušajā vasarā 2. stāvu izremontēja, tā kā iepriekšminētā informācija ir novecojusi.
(29.08.2011 13:55 )amb rakstīja: [ -> ]?jo man it ka zellos vieta pieskirta, nez kapec
šogad pārmaiņu gads :)
(29.08.2011 13:55 )amb rakstīja: [ -> ]a vot man interesanti-vai daudz vesturnieku te pie jums uzturas?jo man it ka zellos vieta pieskirta, nez kapec

Par to, ka iespejams busi vienigais (varbut vel paris) no savas fakultates zellu kojas, vari pateikties misteram "studentu arpusstudiju dzive neiejauksos" Borzijam...
kka miklaini jus runajatSmile Kas par mr.Borziju?es atvainos, neesmu no Lv un mazliet vispar neesmu lietas kursa Very Happy
Nu viņš tāds mīļš un pūkains studentu aizgādnis ar pilno nosaukumu LU Datorikas fakultātes dekāns Juris Borzovs.
Lapas: 1 2
Atsauces saites