fizmati.lv forums

Pilnā versija: Zeļļu 8
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2
Vakar noslēdzu līgumu ar komendanti (radīja labu iespaidu, it sevišķi pēc paciemošanās Tālivalža ielas kojās) un nu esmu ieguvis vietu Zeļļos Very Happy Pa pašām kopmītnēm gan nesanāca pastaigāt, tāpēc nekāda iespaida nav, ja neņem vērā līgumā minēto (sienas - apmierinoši, grīdas - apmierinoši, griesti - apmierinoši, logi - labi Very Happy ), tāpēc varbūt kāds var apstāstīt, kā tur ir ar dzīvošanu, internetu, dušām, tualetēm utt? Un, drošības pēc vēl pārjautāšu - 200.+ istabiņas atrodas 2. stāvā, vai tomēr izkārtojums ir mazliet savādāks? Smile
AlienZ rakstīja:tāpēc varbūt kāds var apstāstīt, kā tur ir ar dzīvošanu, internetu, dušām, tualetēm utt? Un, drošības pēc vēl pārjautāšu - 200.+ istabiņas atrodas 2. stāvā, vai tomēr izkārtojums ir mazliet savādāks? Smile

Jā, tas ir otrais stāvs. Pēc skata visbriesmīgākais no stāviem Very Happy

Dzīvošana normāla. Parasti 3 cilvēki istabā.

Internets - par brīvu (ieskaitīts kopējā maksā) - labs ātrums (~20Mbiti/sec), bet DC++ nogriezts, arī ar ārzemju torrentiem ir problēmas, plus, ja būs pārāk liels trafiks no tava logina (lai lietotu netu, jāielogojas ar to pašu lietotāju, kas LUISā), tad netu uz laiku nobloķēs Very Happy.

Dušas - vienas uz visām kojām katram dzimumam (6 kabīnes džeku dušās, par meiteņu dušām neatceros Very Happy), nesen remontētas. Kopumā ļoti normālas.

Tualetes - pašvakas. Kopīga tualete uz stāvu (4 kabīnes).
Citāts:Jā, tas ir otrais stāvs. Pēc skata visbriesmīgākais no stāviem
Nomierināji! Laughing Nu labi, no skata briesmīgākais, bet no aktivitātes un skaļuma viedokļa? Smile
Un kā ir ar netu - vads uz istabu, vai arī wireless?
AlienZ rakstīja:Nu labi, no skata briesmīgākais, bet no aktivitātes un skaļuma viedokļa? Smile
Un kā ir ar netu - vads uz istabu, vai arī wireless?

Nav jau tik traki, 2. stāvam ir arī savi plusi - tas vienīgais var lepoties ar grafiti uz koridora sienām Very Happy.
Man liekas, ka pēdējā laikā visi stāvi ir mierīgi klusuma ziņā.

Nets - vads uz istabu, rūteris jāpērk pašiem.
Njā, tu mani nebeidz pārsteigt Laughing
Tātad skaidrs, jāpako ceļam līdzi arī personīgais rūteris Smile
AlienZ rakstīja:Tātad skaidrs, jāpako ceļam līdzi arī personīgais rūteris Smile

Domāju, ka, ja nebūsi istabā ar visiem pirmkursniekiem, tas varētu būt jau istabā būt.

AlienZ rakstīja:Njā, tu mani nebeidz pārsteigt

Drusku jau es pārspīlēju. Tai pašā laikā otrajā stāvā, piemēram, virtuves ir vislabākās.
Es arī vakar paspēju. Un tiešām komendante pagaidām ļoti labu iespaidu atstāja.
Dušas, āā. Izklausās, ka būs grūti.
Par Wireless:
Fakultātes ēkā ir wireless rūteris un esmu dzirdējis, ka tie, kam atbilstošs istabiņas novietojums, varot to uztvert. Savējais gan būs spēcīgāk...
Un kā ir ar 5.stāvu?
5. stāvs visu laiku ir bijis visklusākais. Manuprāt, tur ir vislabākās tualetes + mazāk drūms gaitenis.
Jānis Upītis rakstīja:5. stāvs visu laiku ir bijis visklusākais. Manuprāt, tur ir vislabākās tualetes + mazāk drūms gaitenis.

Kamēr uzkāpj augšā zaudē vēlmi ko darīt. Very Happy
kas tad nu ir apmeties 3. stavā un kurās istabiņās?!
DamnCool rakstīja:
Jānis Upītis rakstīja:5. stāvs visu laiku ir bijis visklusākais. Manuprāt, tur ir vislabākās tualetes + mazāk drūms gaitenis.

kaa buutu ar sho?
http://www.schindler.lv/rix_index/rix_pa...s_3400.htm
Cirvis rakstīja:
DamnCool rakstīja:

kaa buutu ar sho?
http://www.schindler.lv/rix_index/rix_pa...s_3400.htm

Es nemaksāšu! Mad
Bet ierīkot ko tādu nenāktu par ļaunu. Very Happy Tikai īres maksa droši vien krietni palielinātos. Idea
Vēl viens jautājums uzpeldēja - kā tur ir ar mantu drošību? Nemēdz mobilie/laptopi aizstaigāt neceļos (nu, ne jau pēc smaga vakara, kad pats nezini, kur ko nobāzi un kam atstāji, bet gan pēc kāda cita iniciatīvas)? Un vēl - kā ir ar gultas veļu (pārvalki, palags) - to arī iedos? :>
Lapas: 1 2
Atsauces saites