fizmati.lv forums

Pilnā versija: ShoutBox uzlabojums
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
ello

derētu ShoutBoxam niku.

kad ir kādi 4+ cilvēki, jau ir grūti izsekot ar ko tu runā Laughing

varētu kaut vai 3 simbolu virkni... random ģenerētu un ierakstītu cookijos... ar expire never Laughing [ja tāds never iespējams Very Happy]
+1 no manis.
jā, man arī patiktu, ja manu niku rādītu
Trīsburtu kombo vēl derētu, bet foruma niks garumā parasti ir apmēram puse no vidējā shoutbox teksta. Lai to visu savietotu, pastāv divas iespējas:

a) sadalīt tekstu 2 rindās (laiks/niks + teksts). Rezultātā daudz mazāk stuffu var redzēt.
b) palielināt shouboxa izmēru. Rekur bilde ar 1440x900 ekrānu - nu nav tur vieta kur izvērsties visu lapas svaru nenoliekot uz labo pusi. Nē, galveno sleju off-center uz otru pusi likt nav risinājums.

Manuprāt, IRC kanāls vai publiskais fizmatu skype čats ir labāks risinājums ne-anonīmajiem čatotājiem Smile
(22.10.2008 09:56 )Toms Mikoss rakstīja: [ -> ]Trīsburtu kombo vēl derētu, bet foruma niks garumā parasti ir apmēram puse no vidējā shoutbox teksta.
Es nemaz negribu foruma niku... bet vienalga kādu ID, lai varētu sapraast, kas ko raksta....
man foruma niks acīmredzot aizņem stipri par daudz vietas Razz

var arī
(1)
(2)
..
(999)
utt...
(22.10.2008 09:56 )Toms Mikoss rakstīja: [ -> ]a) sadalīt tekstu 2 rindās (laiks/niks + teksts). Rezultātā daudz mazāk stuffu var redzēt.

Domāju, ka stuffa daudzumam shout-boxā ir minimāla nozīme. Tas pats Box var aizņemt pusi no šī brīža apjoma un vienalga būs labi, jo vecākos ierakstu domāju, ka neviens tā pat nelasa - praktiski tā kā chātā.

Var tak vienkārši atbrīvot vienu līniju pirms ieraksta, kur arī būs šī informācija - laiks / niks (nikam būtu 22 simboli atvēlēti) + Ieraksta simbolu platums atbrīvosies par apm. 1/4, jo nebūs tā brīvā sleja, kas atvēlēta laikam.

Bet nu tās tikai manas domās.
Atsauces saites