fizmati.lv forums

Pilnā versija: Kadam ir Ielugums uz softmp3.org ?
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Sveiki, sis ir viens MP3 trakker, vai kadam nebutu ielugums? Varbut ir uz ko labaku/lielaaku?

Paldies.
piratebay.org - tur jau ir gandrīz viss. Kas nav, var mininova.org atrast daudz labu lietu, palīdz arī isohunt.com search engine...
atkarīgs no tā, kādu mūziku Tu lieto..

Ja Tu klausies kaut ko smagāku par pop-roku, tad varu aizsūtīt ielūgumu uz funkytorrents.com
Es biju domajis, muziku, visparigi, jebkadu ko kada bridi vaiga, OSTi gan vairuma , ja taa padomaaSmile
Mininova.org man, starp citu, ir izdevies atrast gandrīz visas diskogrāfijas, kuras esmu meklējis, arī OST tur ir diezgan lielā vairumā - un tajā saitā nav jāreģistrējas, pabrowsojies, pasearchojies un paskaties, vai neatrodi lielu daļu no meklētā Smile
(05.11.2008 17:22 )resnais_juris rakstīja: [ -> ]atkarīgs no tā, kādu mūziku Tu lieto..

Ja Tu klausies kaut ko smagāku par pop-roku, tad varu aizsūtīt ielūgumu uz funkytorrents.com

man varētu kādu šito atsūtīt
telezypher@gmail.com
paldies Smile
Nosūtīju.

Jā kāds grib, tad ir vēl viens ielūgums palicis..
Kadam nav uz torrentleech.org ? Varetu ludzu uz roxanne_17@ un bam86@ inbox dot lv atsutit Smile ? PaldiesSmile
Atsauces saites