fizmati.lv forums

Pilnā versija: Atsauksmes par pirmo SP sēdi
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2
(20.11.2008 12:08 )MartinsZviedris rakstīja: [ -> ]Ja mēs paskatamies tīri matemātiski uz esošā SP sasaukuma pirmo sēdi, tad tur piedalījās apmēra 50 cilvēki un sēde noritēja 4 stundas. Sarēķinot sanāk 200 cilvēkstundas, ko savā ziņā var pielīdzināt viena cilvēka 5 darba nedēļām. Šāds pielīdzinājums protams ir daļēji korekts, taču savā ziņā tas atspoguļo to, cik daudz tika padarīts un cik daudz varētu viens cilvēks padarīt piecās nedēļās.

Un ko tad jūs padarījāt tajās 200 cilvēkstundās?
(20.11.2008 12:08 )MartinsZviedris rakstīja: [ -> ]Ja mēs paskatamies tīri matemātiski uz esošā SP sasaukuma pirmo sēdi, tad tur piedalījās apmēra 50 cilvēki un sēde noritēja 4 stundas. Sarēķinot sanāk 200 cilvēkstundas, ko savā ziņā var pielīdzināt viena cilvēka 5 darba nedēļām. Šāds pielīdzinājums protams ir daļēji korekts, taču savā ziņā tas atspoguļo to, cik daudz tika padarīts un cik daudz varētu viens cilvēks padarīt piecās nedēļās. Tieši tāpēc es rosinātu padomāt par to, kā notiek sagatavošanās sēdēm.
Tagad ienāca prātā:
Kur atlikušie 37? Laughing

(21.11.2008 09:10 )Toms Beinerts rakstīja: [ -> ]Jūs vareit teikt, ka no ārpuses tas izskatās kā cirks, bet tas nenozīmē, ka šī organizācija ir absolūti neefektīva.
Tā teikt varbūt slikti, ka piesaucu pasākumu, bet to neefektīvumu varbūt parāda Cehs? xD
To tak rīkoja FMF SP, ne?
(22.11.2008 22:50 )manirviedoklis rakstīja: [ -> ]Tā teikt varbūt slikti, ka piesaucu pasākumu, bet to neefektīvumu varbūt parāda Cehs? xD
To tak rīkoja FMF SP, ne?

ir diezgan aprobežoti apgalvot, ka organizācija, kas darbojās jau daudzu gadus, ir neefektīva viena pasākuma dēļ. Bet ja jau gribam parunāt par cehu, tad tik uz priekšu - manuprāt cehs lieliski parādīja uz ko šī organizācija ir spējīga pašlaik. Kam gan negadās kļūdas? Arī šoreiz attiecībā uz cehu organizatori pieļāva daudzas kļūdas un tā dēļ pasākuma notikšana un izdošanās bija apdraudēta. Taču pēdējā brīdī pieslēdzās citi cilvēki un pasākums notika un manuprāt beigu beigās bija pat diezgan kvalitatīvs, arī citu cilvēku pozitīvas atsauksmes ir dzirdētas. Manuprāt cehs lieliski parāda, ka SP efektivitāte (vismaz pasākumu organizēšanā) ir visai augsta...
Lapas: 1 2
Atsauces saites