fizmati.lv forums

Pilnā versija: Kjibeles ar EiffelStudio
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Man kaut kaa rodas slikts iespads par Eiffeli (kontekstaa ar programeeshanas valodu kursu):
Instaleejaas ilgi (ilgaak neka akaut kaada java, kaut arii instaleeju tikai baazes komplektaaciju), pieprasa atsevishkji instalieet C++ kompilatorsu, turklaat iespeeju izmantot GCC vinjsh manai win sisteemai nepiedaavaaja. nu ok, caur eerkshkjiem uz zvaigzneem...
Dokumentaaciju tiiklaa atradu paarsvaraa tikai pashaa eifelja lapaa, citur nekaa. Taa kaa ar to nepietiktu, taja alapaa kaut kas ar linkiem gljuko - veraas nevis konkreetaa lapa, bet kaut kaadi vispaariigi satura raadiitaaji.

Paiet nieki vien, viena diena (nekaadu jaunu instalaaciju), un izstraades vide atsakaas veerties valjaa. kaut kaads vides variablis neesot uzstaadiits. kljuudu pazinjojums paraadaas konsoles lodzinjaa, neizlasaamaa aatrumaa, redirekteet vinju ne uz kurieni nevar, attureet no aizveershanaas arii nee :/

Un pats labaakais - piekjeezijis vinjsh man ir visas malas (nelabas aizdomas, ka sisteema saakusi logoties iekshaa juutami leenaak) bet nekaadu kulturaalu unistal veidu vinjam nav!

vai nu es esmu pilniiga dura, vai shis nav lietotaajdraudziigs produkts.
Nez, cik es atceros darbu ar Eifel studiju, tad nekādu īpašu sarežģījumu nebija (bez pašas eifeļa valodas apgūšanas Smile Vide strādāja kā nākas.
Varbūt tev vienkārši pats windows sabeigts tik ļoti? Windows saimes OS ir tāds niķis. Pret to ļoti labi līdz pārinstalēšana, bet nu tas ir galēja rīcība.
Man arī Eifelis instalējās ilgi, taču beigās darbojās normāli.
Atsauces saites