fizmati.lv forums

Pilnā versija: 2. stāva kakātājs
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2 3 4 5 6
kurš ir tas infantīlais radījums kas regulāri atstāj savas fekālijas uz poda malas vai uz grīdas 2. stāva tualetē ???
Neesam taču vairs bērnudārzā!

[Bilde 34y5f65uclpf82sh07au.png]
Man ar bij doma par šito rakstīt. bļ* besī ārā, citreiz vispār ir tā, ka labāk uzkāpt līdz 3. stāvam. atrast bļ* un .....
[Bilde lv_l_2009020901483267149.jpg]
kurš šitādus uztaisīs?
[quote='gaziks52' pid='29613' dateline='1238328880']
kurš ir tas infantīlais radījums kas regulāri atstāj savas fekālijas uz poda malas vai uz grīdas 2. stāva tualetē ???
nu netraapiija cilveeks, kljuudiijass, kam negadaas...
nē nu ja tas būtu tikai vienreiz ... bet tas jau notiek vismaz reizi nedēļā!
Es lielākoties kāpju uz 3šo stāvu, tur kulturālāk Very Happy
Tā jau ir sena problēma. Kaka uz poda malas parādās jau piecus gadus. Tādu cilvēku, kas tik ilgi dzīvo kojās paliek arvien mazāk vari ņemt pēc izslēgšanas metodes. (Bet varbūt vainīgs kāds kas strādā kojās?)

Ir vēl viena jauka lieta, kas tracina. Katru gadu uzrodas kāds, kas visu mūžu caurumā di un arī tagad procedūru veic akrobātiski stāvot ar kājām uz poda malas.
bet varbuut to pienaakumu atstaaj mantojumaa, kakaataajs aiziet bet uztic savu pienaakumu naakamajam dzedajam
nu jaa , laikam ka staavus kakaa, taapeec arii ir gruuti traapiit
Ierīkojiet video novērošanu tualetēs.
nu tas jau buutu paaraak perversi, pie tam valstii kriize, neviens nepirks kameras
varētu kāds bariņš uz maiņām vaktēt tualeti un pēc katra iegājušā pārbaudīt!
tas droshi vien scatmans no baldones...
un ja nav, tad kaa juus, cieniitie, zinat, ka vinjai ir rieksti, ko iespiest skruuvspiilees?
Scatman returns?
a? ko? kas par scatman?
Vajadzēja pagājušo gad braukt uz Baldoni xD
Zinātu.
lai es kā mēģinātu, man nekad nesanāk tik smuki, kā tam kurš taisa kaku rozītes miskastē..

vairāku apstākļu dēļ aizdomās tiek turēts sieviešu dzimtas pārstāvis..
Lapas: 1 2 3 4 5 6
Atsauces saites