fizmati.lv forums

Pilnā versija: hattrick.org
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Nav gan galīgi svaigs (iz 13.03.2009.), bet citēšu HT letiņu amatpersonu
Mod-Hakerpaps rakstīja:Kā man nupat norādīja lietuviešu kolēģis, Lietuva lietotāju skaita ziņā mūs ir apsteigusi.
5 339 active users pret 5 340 active users Lietuvai.

Čušs!

Nezinu cik no fizmatiem ir aizrāvušies ar šo zaļo pūķi, bet vajag papildinājumus. Varbūt ir kāds izbijis menedžeris, kas grib iemēģināt roku atkal, bet nu jau ar daudziem jauninājumiem.

Dodamies www.hattrick.org

P.S. Varētu atsaukties arī esošie - varbūt varētu kādu fizmatu kausu uzrīkot.
Tie uzlabojumi izbijušajiem nepatiks Smile

Bet nu jā es arī aizvnien esmu atkarīgais...
ja es speleju ilgi negaju iekša nobanoja
Njā, komanda jau no 9 sezonas ir! Very Happy Bet nu vairs nav tā aizrautības, kas bija pirms 2 gadiem! :/
5 gadi savulaik tajā spēlē ir aizvadīt - paldies, bet atpakaļ atgriezties kaut kā nevelk.
(06.04.2009 11:45 )ramuuns rakstīja: [ -> ]5 gadi savulaik tajā spēlē ir aizvadīt - paldies, bet atpakaļ atgriezties kaut kā nevelk.

Saņemies un velcies atpakaļ!
(10.04.2009 18:33 )Kursis rakstīja: [ -> ]
(06.04.2009 11:45 )ramuuns rakstīja: [ -> ]5 gadi savulaik tajā spēlē ir aizvadīt - paldies, bet atpakaļ atgriezties kaut kā nevelk.

Saņemies un velcies atpakaļ!

Tu speciāli piereģistrējies, lai ramuunu pakārdinātu?
Tagad derētu uzskaitīt visus jaunieviestos labumus Very Happy
(14.04.2009 16:04 )Unknown_Guy rakstīja: [ -> ]Tu speciāli piereģistrējies, lai ramuunu pakārdinātu?
Tagad derētu uzskaitīt visus jaunieviestos labumus Very Happy

Nu zini, esmu redzējis arī visus tos "labumus", kas tur ieviesti, da nu nafig - labāk, kā saka izkaujamies
Atsauces saites