fizmati.lv forums

Pilnā versija: Kojas
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2 3 4 5 6 7 8
(02.08.2009 21:11 )eliina55 rakstīja: [ -> ]vēl jautājums - tur ledusskapji ir katrā istabā?

neticās, ka meiteņu dušas sliktākā stāvoklī Very Happy

Ledusskapis neietilpst koju defaultajā aprīkojumā. Var meklēt personīgo ledusskapi, bet ne pārāk vecu - ja neatbilst ugunsdrošības noteikumiem, tad tas tiek likvidēts. Var arī par nelielu, taču manuprāt neadekvātu, cenu īrēt no LU mazu saldējamo kastīti.

Ir sen zināms fakts, ka koplietojamajās dušās sievietes ir cūcīgākas par džekiem... Smile
Mēs kemendantei pagaišgad prasījām par ledusskapi, viņa parādīja ceļu uz pagrabu un teica - stiepiet pašas. Tā kā tur bija ne viens vien un daudzās istabiņās bija tieši tādi paši, tad jādomā, ka tā problēma ir atkritusi Wink Vienīgi tas tiešām ir mazs, trim cilvēkiem, parasti, nepietiek! Smile
Hmm, tad jau var uzstiept divus / trīs ledusskapjus no pagraba, ja jau tie tur tā mētājās..

Vispār, jautājums, kas ir tās lietas, ko obligāti jāņem līdzi pirmajā dienā, ievācoties kojās, kuras nevar atlikt piegādei uz vēlāku nedēļu?
zobubirste un tīras zeķes. Ja esi pirmkursnieks un brauc uz Baldoni tad arī tās lietas kas rakstītas iekš baldones raksta
(05.08.2009 09:05 )Mr. Nejēga rakstīja: [ -> ]Hmm, tad jau var uzstiept divus / trīs ledusskapjus no pagraba, ja jau tie tur tā mētājās..

Vispār, jautājums, kas ir tās lietas, ko obligāti jāņem līdzi pirmajā dienā, ievācoties kojās, kuras nevar atlikt piegādei uz vēlāku nedēļu?

Istabā nav tik daudz vietas, lai turētu vairākus ledusskapjus! Very Happy

Čības Smile
(02.08.2009 09:50 )Blekss rakstīja: [ -> ]
(02.08.2009 07:25 )eliina55 rakstīja: [ -> ]Tātad man arī daži jautājumi, jo laikam dzīvošu kojās, vismaz sākumā.

1. Datorikas fakultāte arī tak dzīvo fizmatu kojās?
2. Kādas mēbeles tur parasti jau ir?
3. Kā ar riebīgajiem apakšīrniekiem t.i. prusaki, blaktis u.t.t.?? Sad
4. Vai var sarunāt, lai vienā istabā saliek ar pazīstamajiem?
5. Kā ir ar internetu? Ja dzīvoklī dzīvotu nāktos slēgt pašai klāt, un kā skatījos lielākajai daļai ir visādi ierobežojumi cik sēdi u.t.t... kā ir kojās???
6. Kad var ievākties kojās?
7. Lasīju, ka ir arī kaut kādi laika ierobežojumi? Līdz cikiem ir jāatgriežas?
8. Istabas ir slēdzamas? Katram ir sava atslēga?
9. Kā ar dušām? Normālas duškabīnes vai kā??

Ceru, ka kāds atbildēs Very Happy Paldies jau iepriekš! Smile)

1.Jā
2.gulta, skapis, kāds galds, var patrāpīties arī naktskapīts vai pie sienas pieskrūvēts plaukts. Tas atkarīgs no tiem, kas dzīvoja iepriekš. bet ar komeni vairumā gadījumu var sarunāt trūkstošās mēbeles un atbrīvoties no liekajām.
3.Ar tiem vis kārtībā - kad vēl dzīvoju kojās (~3 mēn. atpakaļ) viņi par veselību nesūdzējās. Pēc pieredzes zinu, ka ir iespējams ar viņiem sarunāt lai šie dzīvo kaimiņu istabā ne pie jums, jābūt tikai pietiekami tīrīgam utt.
4.līdzko esi uzzinājis katiec kojās, skrien pie komenes un saki, ka gribi dzīvot ar to un to, tad nebūs problēmu. Var arī mēģināt kautkādfas rotācijas veikt pēctam, bet tad tev jāmeklē kāds kas ir ar mieru mainīties utt.
5.nets kojās ir, strādāt ar viņu var, dc++ neies bet ir citi veidi kā zagt
6.principā līdzko zini ka tev vieta ir garantēta tā vari jau uzplīties komenei ar tekstu "gribu prom no mājām, gribu pie Jums!!!"
7.vienīgais laika ierobežojums 23.00 - 06.00 ciemiņi nedrīkst būt kojās. Pārējie irobežojumi atkarīgi no konkrētās sardzenes kas sēž kojās. Par sardzenēm (unh ne tikai) sīkāk uzzināsiet Baldonē, kas ir Baldone - uzzināsiet drīz ja vien jau nezinat Smile
8.Jā uz abiem jautājumiem
9.hmmm dušas ir un pat ļoti labas priekš kojām... bet... bet... tikai džekiem... ar meiteņu dušām ir tā, ka viņas smird un ir piecūkotas... ja vien tur pa vasaru nekas nav mainījies... Taču galvu augšā - džeki parasti neiebilst pret dāmām dušā Smile

par 9.punktu nudien nemelo.. Very Happy
Par ko tieši? Par to, ka džeki parasti neiebilst pret dāmām dušā?
kad es maaciijos fizmatos un dziivoju kojaas, tad meitenes ven dzeku dushaas tik naaca, bija vnk dushas, nevis meitenju un dzeku. jaa tie tik bija laiki
(05.08.2009 22:04 )Kaspars Balodis rakstīja: [ -> ]Par ko tieši? Par to, ka džeki parasti neiebilst pret dāmām dušā?
Tieši tā... Very Happy
(05.08.2009 22:09 )Dr. evel rakstīja: [ -> ]kad es maaciijos fizmatos un dziivoju kojaas, tad meitenes ven dzeku dushaas tik naaca, bija vnk dushas, nevis meitenju un dzeku. jaa tie tik bija laiki

Ko gan Tu vari muldēt.. Very Happy Very Happy Very Happy
ko, es tikai staastu savas labaas atminjas par studiju laikiem
kads atkal laikam ir sadzēries.
Atzīstos - es!! Smile
(05.08.2009 15:30 )Glodīte rakstīja: [ -> ]
(05.08.2009 09:05 )Mr. Nejēga rakstīja: [ -> ]Hmm, tad jau var uzstiept divus / trīs ledusskapjus no pagraba, ja jau tie tur tā mētājās..

Istabā nav tik daudz vietas, lai turētu vairākus ledusskapjus! Very Happy

Čības Smile

Man vieta vairākiem ledusskapjiem būtu atradusies, bet tad būtu jāatbrīvojas no viena no galdiem. Kas man būtu neizdevīgi, jo tas viens no galdiem būtu manējais. Very Happy
Bet es gan neteiktu, ka ir nepieciešami vairāki - mums istabiņā pilnīgi pietika ar to pašu vienu.

Čības nav obligātas, var arī ar basām kājām staigāt. Grīda nav gluži ledus temperatūrā (arī ziemā ne), tā kā gan jau nesaaukstēsies...
Hmmh, baskāju variants tīri pievilcīgs liekās.. Wink

Oi johaidī, tagad tik ienāca prātā - cik gara ir viena gultasvieta, un vai kājgalī nav kautkādi baļķi uzstutēti? Negribētos aplauzt kājas, mēģinot izstiepties gultā..
(06.08.2009 11:52 )Mr. Nejēga rakstīja: [ -> ]Hmmh, baskāju variants tīri pievilcīgs liekās.. Wink

Oi johaidī, tagad tik ienāca prātā - cik gara ir viena gultasvieta, un vai kājgalī nav kautkādi baļķi uzstutēti? Negribētos aplauzt kājas, mēģinot izstiepties gultā..

ar maniem 173 cm pilnīgi pietiek, lai normāli izstiepties. Bet nu gultas arī ir visdažadākas. Var piem, pagadīties divstāvu gultas utt. Smile
Lapas: 1 2 3 4 5 6 7 8
Atsauces saites