fizmati.lv forums

Pilnā versija: Kojas
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2 3 4 5 6 7 8
Nū.. mani vairāk interesē kautkas apmēram, nu nezinu, teiksim, 199 cm? Wink

Divstāvu gultas pašas par sevi mani nebaida - kāda starpība, ceļoties atsist galvu pret augšējo gultu vai pret griestiem? Tā pat puns uz pieres no rīta garantēts.

Eh, kad jau tad jau. Nākamais jautājums - kā ir ar drošību kojās? Nav tā, ka atstājot lapsi, vakarā redzēsi tikai strāvas vadu?
Man ar 193 cm arī nav problēmu, un tās gultas un griesti ir pietiekami augsti, lai ceļoties nebūtu jādauza galva, ja vien tu necelies uzreiz pielecot kājās.
Strāvas vadu tu neredzēsi, jo tas lapsis tak būs jālādē Very Happy
ja ļoti uztraucies, par mantu drošību, tak prom ejot aizslēdz istabu, un vispār kamēr es te esmu nekas par datoru nosperšanu nav dzirdēts.
četru gadu laikā par pāris zādzībām esmu dzirdējis, bet pats gandrīz nekad neslēdzu istabu gad dauzījos pa kojām un nekad nekas netika nozagts. Vienīgi - pārttika ja istabā ienāk Bēts Smile
Uff, nu tas ir tāds kā atvieglojums..

Mja, visā visumā neliekas tās kojas tik trakas, kā mālēts.. Par paikas zagļiem, eh, tur jau var izdomāt visu ko, jo ir tāds konkrēts vājais elements - paikas zaglis to ar laiku apēdīs..
da neviens pa istabiņām nestaigā un ledusskapjus bezkaunīgi nevirina.
to atļaujas tikai tad, ja ir ciešos kontaktos ar istabiņas [līdz ar to arī ar pārtikas] īpašnieku! Smile

es uzskatu, ka par ievākšanos kojās vispār nav jāuztraucas.

aaaa! - un vēl.. ja tomēr ir kādas sūdzības, tad ar tām jebkurā laikā var vērsties pie sardzenēm, komendantes un citām nepieciešamām personām! Smile

veiksmi, maziņie! Very Happy
Nu un vēl, gadījumā, ja kāds pārtikas zaglis tomēr uzrodas, vienmēr jau ir variants nomainīt ledusskapi un cerēt, ka uztrāpīsies tas, kas pagājušajā gadā bija 210. istabā (es vismaz tā domāju, ka Gatis viņu pa vasaru nomainīja). Minētajam ledusskapim gan pašvaki ar saldētavu ir, bet toties izzagt no viņa neko nav iespējams. Tam arī ir iemesls - attaisīt to ledusskapi arī ir gandrīz neiespējami Very Happy Very Happy Very Happy
jā, par zagšanu nekas nav dzirdēts, bet ar to aizslēgšanu gan var klāties plāni.
slēdzene pati no sevis salūst un tad talkā jānāk kājai, lai uzlaustu pats savu istabu Very Happy
bet tas jau laikam tāds īpašas gadijums
Nūs, nav īsti plānots pusnaktī no dzēruma ar visu ziloņsvaru uzgulties atslēgai slēdzenē, tā kā diez vai par salaušanu ir jāuztraucās..
(07.08.2009 10:27 )Mr. Nejēga rakstīja: [ -> ]Nūs, nav īsti plānots pusnaktī no dzēruma ar visu ziloņsvaru uzgulties atslēgai slēdzenē, tā kā diez vai par salaušanu ir jāuztraucās..

Tā tu tikai tagad domā, nāks laiks būs arī neplānoti gadījumi Wink
ja godīgi man ir bail no kopmītnēm...

Tādas nepareizas emocijas man izraisa fakts, ka es nevarēšu pamācīties, izgulēties, nebūs pierasto ērtību utt.
Un pats sliktākais ir tas, ka neviens pazīstamais nestudēs tur, kur es, tā, kā būšu praktiski viena.
No kojām nau ko baidīties, tās nav tik briesmīgas Smile pamācīties tur var, istabiņu ērti iekārtot arī var un par miega trūkumu nesūdzējos.

Par to ka būsi viena - izlasi šo, piedalies un iegūsti daudz jaunus draugus Smile Fizmati ir draudzīgi ļaudis!
oo, jā, es izlasīju. visticamākais, ka nekur nelikšos un braukšu. man patīk tādi pasākumi. :]
Kad piereģistrējos studijām, aizbraucu uz kojām paskatīties. Minūtes 10 meklējām pašu zeļļu ielu, bet beigubeigās visu atradām. Apsargs pēc lūguma parādīja vienu istabu pirmajā stāvā, taisni pirms ieejas - atradām tur ledusskapi (diezgan jaunu), 2stāvu gūtu un vienu parastu. Man patika. Jautājumu par laptopu jau uzdeva, tāpēc tas atkrīt Smile
(08.08.2009 19:14 )ZLapsa rakstīja: [ -> ]Kad piereģistrējos studijām, aizbraucu uz kojām paskatīties. Minūtes 10 meklējām pašu zeļļu ielu, bet beigubeigās visu atradām. Apsargs pēc lūguma parādīja vienu istabu pirmajā stāvā, taisni pirms ieejas - atradām tur ledusskapi (diezgan jaunu), 2stāvu gūtu un vienu parastu. Man patika. Jautājumu par laptopu jau uzdeva, tāpēc tas atkrīt Smile

Uz pirmo stāvu neuzķeries. Tas ir izremontēts, pārējie nav. Vārdsakot, pirmā stāva istabiņas ir labākā tehniskā stāvoklī, nekā pārējās. Cik labākas - īsti nezinu, jo iekšā viņās sevišķi daudz laika pavadīt nav nācies...
Nu un vēl esmu dzirdējis, ka tad, kad mācību gada laikā cilvēki vācas ārā no kojām, tad, atbrīvojoties vietām augšējos stāvos, cilvēkus no pirmā stāva pārceļ augstāk. Šitais gan nav 100% droši, mani par oficiālu ziņu avotu uztvert nav vērts...
neviens nekad par lu naudu nav remontējis nevienu istabiņu ne 1. ne 2. stāvā. 1.stāvā izremontēts tika gaitenis, pārējos stāvos gaiteņu paskats ir visai pabriesmīgs, bet tas netraucē dzīvot. Izstabiņu stāvoklis ir atkarīgs no tā, kas tajā istabiņā dzīvojis pirms tam un kādā stāvoklī atstājis. taču izremontēt tos nedaudzos kvadrātmetrus kas ir istabiņā nau visai dārgi, īpaši tad ja izmaksas jādala ar 3
Lapas: 1 2 3 4 5 6 7 8
Atsauces saites