fizmati.lv forums

Pilnā versija: Kojas
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2 3 4 5 6 7 8
Par cik Bleks kojās dzīvo ilgāk kā es, tad taisnība gan jau būs viņam. Don't mind manu iepriekšējo postu.
bet tas ir taisnība, ka, ja sākumā ieliks dzīvot 1. stāvā, tad otrā semestra sākumā liks lēnā garā pārvākties uz augšējiem stāviem, kad būs atbrīvojušās vietas, jo pirmajā šad tad laikam izgulda kautkādus viesus. bet pārvākšanos piedzīvoju un jāsaka citos stāvos ir vēl labāk, dzīvīgāka atmosfēra un nav jāiet uz tualeti otrajā stāvā
man ir veel dazhi jautaajumi Very Happy

to kaa saliek kopaa iztabinjaas nosaka komendante?

ja 1. jautaajumaa atbilde ir jaa, tad vai ir jeega vinju piekukuljot lai dabuutu labaaku istabu??
un veel jautaajums par internetu, lasiiju, ja tur kaut ko paarteeree, tad uz laiku blokee.. kaa tas tieshi ir?? ja es par daudz lejuplaadeeju vai kaut kas cits??
ja tev ir kompānija ar ko vēlies dzīvot tad varat viņai palūgt kopīgu istabiņu parasti viņai nav iebildumu pret šādiem izgājieniem. By default viņa saliek randomā. Arī vēlāk iespējams rotēt pa istabiņām ja izdodās savā starpā vienoties un samainīties.
(09.08.2009 17:43 )eliina55 rakstīja: [ -> ]to kaa saliek kopaa iztabinjaas nosaka komendante?

Jā, bet ja ir vēlme ar ko pazīstamu dzīvot, tad tikai jāuzprasās un ieliks ar konkrētu cilvēku konkrētā istabā!Smile
(09.08.2009 17:43 )eliina55 rakstīja: [ -> ]ja 1. jautaajumaa atbilde ir jaa, tad vai ir jeega vinju piekukuljot lai dabuutu labaaku istabu??

Mēģināts nav zaudēts.
(09.08.2009 17:43 )eliina55 rakstīja: [ -> ]un veel jautaajums par internetu, lasiiju, ja tur kaut ko paarteeree, tad uz laiku blokee.. kaa tas tieshi ir?? ja es par daudz lejuplaadeeju vai kaut kas cits??

Muļķības, torrenti brīžiem vairākas dienas no vietas strādā un nekas nav atslēgts! Nav ar dzirdēts, ka kādam būtu.
Cilvēkiem, kas grib dzīvot mierīgi, iesaku dzīvot 1. vai 5. stāvā. Visaktīvākie parast ir 3. un 4. stāvs.

(09.08.2009 17:43 )eliina55 rakstīja: [ -> ]un veel jautaajums par internetu, lasiiju, ja tur kaut ko paarteeree, tad uz laiku blokee.. kaa tas tieshi ir?? ja es par daudz lejuplaadeeju vai kaut kas cits??

Ja neesi alkatīgs(a), tad nav problēmu. Ja nevilksi vairāk par 2-4 GB/dienā, neviens nepiesies.
Cilvēkiem, kas izmanto LU tīklu (respektīvi, visi, kas atrodas kojās, izņemot, varbūt wireless piekritējus) Lanet ievāc kaut kādu statistiku par upload un download apjomiem katrā mēnesī. Tiesa gan, tā statistika ir visnotaļ kreisa, un kaut ko neuztver. Bet cik man zināms, katra mēneša lielākajam uploaderam un lielākajam downloaderam no katrām kojām tiek piešķirta balva - smagi ierobežots neta ātrums. Ja nemaldos, uz vienu mēnesi. Pats par laimi neesmu nekad bijis šādi "apbalvots", bet tā man istabas biedrs stāstīja, viņš kojās dzīvo gadu ilgāk kā es, un viņš zinot dažus, kam tā ir bijis.

Tas "kaut ko neuztver" ir domāts tā, ka man piemēram statistikā uzrādījās, ka mēnesī es esmu downloadojis ~30 GB un uploadojis ~55 GB, bet reāli man viens atsevišķs torrents abās lietās šo apjomu pārsniedza, un vēl jau bija arī citi torrenti un parastā sērfošana netā. Varētu jau izteikt hipotēzi, ka torrentus neuztver, bet es kaut kā apšaubu iespēju, ka mēnesī sērfojot es varētu būt uploadojis 55 GB datu...
Viņi ņem vērā tikai datu apjomu, nevis pavadīto laiku?

Ok, un tagad ļoti nopietns jautājums, ceru uz godīgām atbildēm (kaut vai no viesu kontiem, ja anoņīmu gribās): Kā kojās ir ar piedzeršanos?
kojās ar piedzeršanos ir ļoti labi - gribi piedzeries, bet parasti tas netraucē citiem. ja nu gadījumā traucē tad var palūgt - dzerat klusāk vai citur, parasti cilvēki vai nu dzer klusāk vai citur vai arī tu viņiem pievienojies Smile
Tas par to dzeršanu un pievienošanos - labs Laughing
(10.08.2009 12:18 )Mr. Nejēga rakstīja: [ -> ]Ok, un tagad ļoti nopietns jautājums, ceru uz godīgām atbildēm (kaut vai no viesu kontiem, ja anoņīmu gribās): Kā kojās ir ar piedzeršanos?

kāpēc lai kādam vajadzētu par to anonīmi rakstīt? domā kāds baigi par to kaunās ? Very Happy
Visādi jocīgi cilveki var gadīties Wink
Nu man tomer ir vel viens jautājums par ediena gatavošanu kojās.
1. vai Fizmatu tuvumā ir kāda laba un lēta ēstuve?
2.Vai kojās ir virtuve? un kadā stāvoklī?
Paldies jau iepriekš!
(12.08.2009 14:20 )ArtLV rakstīja: [ -> ]1. vai Fizmatu tuvumā ir kāda laba un lēta ēstuve?
Studiju laikā fakultātē līdz 16:00 (laikam) var paēst par saprātīgu naudu (1,5 līdz 2 Ls)

(12.08.2009 14:20 )ArtLV rakstīja: [ -> ]2.Vai kojās ir virtuve? un kadā stāvoklī?
Vienmēr var vēlēties labāk, bet, manuprāt, ir ok. Katrā stāvā ir vismaz 8 elektriskās plīts riņķi un 2 izlietnes.
(12.08.2009 14:57 )Andreass Šulcs rakstīja: [ -> ]Studiju laikā fakultātē līdz 16:00 (laikam) var paēst par saprātīgu naudu (1,5 līdz 2 Ls)
jaa jaa, normaali paeest kaa tad par 2 ls tur iedod kaut kaadu mazu karbonaadi ar kartupeljiem, tas viss tiek apeests 1 minuutee un nekaadas paeedushas sajuutas nav, lai normaali paeestu tajaa eedniicaa vajag minimums 4 ls. par 2 ls rimcikaa var labaak nopirkt maizes klaipu, kaut kaadu ceptu galju un litru kefiira, vot no taa var paeest normaali
Lapas: 1 2 3 4 5 6 7 8
Atsauces saites