fizmati.lv forums

Pilnā versija: Kojas
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2 3 4 5 6 7 8
Varbūt arī katrā stāvā ir pa 8 riņķiem, bet jārēķinās, ka no tiem labi ja strādā 3, vēl trīs var uzskatīt par nedaudz sildošiem, bet pārējie nestrādā!
Uz to pašu dušu ir rindas? Cik vispār pieblīvēts tur ir?
(12.08.2009 18:01 )K. B. rakstīja: [ -> ]Uz to pašu dušu ir rindas? Cik vispār pieblīvēts tur ir?

Liekas , ka vienīgo reizi , kad uz dušu stāvēju rindā, bija pēc iesvētībām Very Happy
Cik saprotu "raganiņa" ir meitenes niks. Bet kā ar puišu dušām?
Nu ja pat meiteņu dušās nav rindu, tad tā kā loģiski, ka džeku dušās nav rindu. Smile
Es vēl atceros tos laikus, kad džeku dušas remontēja un abu dzimumu pārstāvji mazgājās meiteņu dušās. Bija rindas, bet bija arī nenormāli jautri Very Happy

p.s. ja kādreiz remontēs meiteņu dušas, tad kaut vai uz vienu mēnesi pārcelšos atpakaļ uz kojām Very Happy
(12.08.2009 19:16 )Guntis Šmaukstelis rakstīja: [ -> ]Es vēl atceros tos laikus, kad džeku dušas remontēja un abu dzimumu pārstāvji mazgājās meiteņu dušās. Bija rindas, bet bija arī nenormāli jautri Very Happy

p.s. ja kādreiz remontēs meiteņu dušas, tad kaut vai uz vienu mēnesi pārcelšos atpakaļ uz kojām Very Happy

Vēl jau arī bija projekts "Sutinam dušu", kad tika taisīta (bet ne uztaisīta) pirts un dzerts alus dušās. Meiteņu, protams.
Hei, kojas, gaidied mani atpakaļ...

A la Machete is coming back! Soon... In kojas near Zeļļu 8!
(16.08.2009 22:37 )Vīrs ar mačeti rakstīja: [ -> ]Hei, kojas, gaidied mani atpakaļ...

Kur tad tagad iestājies? Very Happy
Iestājies? Mačete bija aizgājis prom no ... emm, kur Tu, Mačete, vispār mācījies? Very Happy
cik es zinu vinjsh maaciijaas par dabaszinaatnju un datoru skolotaaju
Lasīju, ka komendante esot atvaļinājumā. Vai kāds nezin, vai jau atpakaļ?

un vēl - no kuras ielās kopmītnēm ērtāk piebraukt??
(18.08.2009 21:49 )MiaSawfly rakstīja: [ -> ]un vēl - no kuras ielās kopmītnēm ērtāk piebraukt??

Ja ar autobusu, tad kāp Ed. Smiļģa pieturā, tur praktiski tik sētai cauri jāiziet.

Ja ar nesabiedrisko transportu, tad pēc tās pieturas divas reizes pa kreisi un būsi Zeļļu 8. [cik atceros, vasara gara] Very Happy
Ar helikopteru būs grūti.
Ar tanku bik vieglāk.
(18.08.2009 22:31 )manirviedoklis rakstīja: [ -> ]Ar helikopteru būs grūti.
Ar tanku bik vieglāk.

Un ar kājām vai velo vispār ideāli.
Lapas: 1 2 3 4 5 6 7 8
Atsauces saites