fizmati.lv forums

Pilnā versija: Kojas
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2 3 4 5 6 7 8
Cik katrā istabiņā ir galdu un vai ir datorgalds/datorgaldi?
(19.08.2009 21:30 )Topošais students rakstīja: [ -> ]Cik katrā istabiņā ir galdu un vai ir datorgalds/datorgaldi?

2 it kā vajadzētu būt. Iespējams atkarīgs no istabiņas. Galdi ir vienkārši, ne jau speciāli datorgaldi. Wink
Ir istabiņā 1.2 x 1.2 m liels brīvāks laukums? Es laikam domāju savu galdu atštiept (parastie man stipri pa zemu)
(20.08.2009 05:55 )Mr. Nejēga rakstīja: [ -> ]Ir istabiņā 1.2 x 1.2 m liels brīvāks laukums? Es laikam domāju savu galdu atštiept (parastie man stipri pa zemu)

Nu ja izmetīsi vienu no esošajiem galdiem, tad būs. Citādi tā ir kā ir. Bet nu varbūt tas kā kurā istabiņā. Manējā piemēram ir trīs galdi jau, un tad tur ar vietu ir trūcīgi.
Kāds nevar man atbildēt, kāda velna pēc mani (topošo datoriķi) iebāza Tālivalža 1B kojās, es gribu Zeļļu kojās, jopcik??? :@
(20.08.2009 19:54 )Topošais students rakstīja: [ -> ]Kāds nevar man atbildēt, kāda velna pēc mani (topošo datoriķi) iebāza Tālivalža 1B kojās, es gribu Zeļļu kojās, jopcik??? :@

mani ar :@ it kaa teica, ka buus Zeļļu ielā, es jau gribēju sarunāt istabā kopā ar vienu draudzeni dzīvot :@
(20.08.2009 20:11 )MiaSawfly rakstīja: [ -> ]
(20.08.2009 19:54 )Topošais students rakstīja: [ -> ]Kāds nevar man atbildēt, kāda velna pēc mani (topošo datoriķi) iebāza Tālivalža 1B kojās, es gribu Zeļļu kojās, jopcik??? :@

mani ar :@ it kaa teica, ka buus Zeļļu ielā, es jau gribēju sarunāt istabā kopā ar vienu draudzeni dzīvot :@
Vajag rīt piezvanīt un noskaidrot kas parlietu...
Draudzene Zeļļu kojās tika?
jā, tika, ko viņa optometriju aizgāja mācīties (FMF)

nemainīsies nekas, jo tagad Datorikas fakultāte ir atsevišķi no FMF.
Varbūt Zeļļu kojas pilnas? Laughing

Tik tālu neizdomājāt?
Cūcība - arī iemeta tālivalža kojās.. Te nu bija- datoristi un fizmati kopā turēsies..

Mhh, tagad atkal jāmeklē kāda karte netā un jāskatās, kur tās vispār ir.

Vispār, divas iespējas - vai nu izmetam pāris cilvēkus no Zeļļu ielas un atkarojam, vai arī okupējam Tālo prezidentu kojas un padarām tās par Zelliju Nr.2..
Vienalga cūcīgi..

5-ais labojums ( Wink ) - vispār nav tik traki, bet nu attālums līdz centram 2x lielāks kā no Zeļļu ielas.. bah. Vismaz sabiedriskais kautcik sakarīgs. Kas tā Teika ir par rajonu? Novaja Maskačka vai Centrs 2, vai kas? Kādas vispār tās kojas ir, salīdzinot ar zeļļiem?

// Tā kā datoristiem, šķiet, ir piešķirtas tālivalža kojas, tad to diskusija pilnībā iederās šajā forumā.//
(20.08.2009 20:11 )MiaSawfly rakstīja: [ -> ]

Tā pat Very Happy Es tiku Zeļļu, bet draugs tajās otrajās. Interesanti, kā var dabūt viņu atpakaļ :/ Very Happy
Nus.. tu vari iet drauga vietā uz tām kojām ,tad draugs tiks Zeļļos..

Vai arī sarunā ar citu Zelli, kas gribēs mainīt pozīcijas ar draugu..
Kurš tad to gribēs darīt? Very Happy
Varbūt kāds ir informēts par to, cik būs jāmaksā par kojām šajā semstrī?
http://www.lu.lv/piedava/studentu-viesnicas/cenas.html
Citāts:12.06.2009.
LU rīkojums Nr. 1/141

Ar 2009. gada 1. jūliju NOTEIKT, ka:
Lapas: 1 2 3 4 5 6 7 8
Atsauces saites