fizmati.lv forums

Pilnā versija: Kojas
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2 3 4 5 6 7 8
Neesmu atradis meklēšanā nekā par pašām kojām topošajiem studentiem. Google ar maz ko ir sniedzis, tāpēc vēršos pie jums.
Cik tad maksā kojas?
Es vispār maz esmu pazīstams ar koju dzīvi, tāpēc nekritizējiet, lūdzu Smile
Es pat nesaprotu pašu uzbūvi, piem. cik cilvēku vienā istabā dzīvo? vai viss tur ir miermīlīgi, neskaitot to kakātāju? ( Smile ) Vai valda klusums? Nju es domāju ne visu laiku, bet studijām gatavoties būs laiks, tādā ziņā.
Emm, kāds bija jūsu pirmās domas, kad ievācāties kojās?

Laika gaitā varbūt vēl kādu jautājumu šeit uzdošu, ja neiebilstat. Varbūt kāds jauniņais ar pievienosies Smile
Tur ir liela noliktava koju vietā un visi guļ teltīs.
Cik man zinaams, kojaas vienaa istabinjaa dziivo 3, reizeem 4 vai 2 cilveeki. Klusuma liimenis stipri atkariigs no kaiminjiem, jo sienas ir plaanas. Ja paveicaas, tad ar tevi vienaa istabinjaaa traapaas kaads cilveeks, kas kojaas dziivo tikai formaali.
Jau kā vienu gadu nodzīvoju kojās, ļoti patīk, kaimiņi... ir jā Very Happy Vismaz fizmatu kojās man zināmi tik forši cilvēki (cits foršs, cits vēl foršāks), nav iedalījuma - nepanesams ! Very Happy Ar mācībām ir kā ir, bet tas no paša atkarīgs, ja ir vēlme, tad iespējas mācīties ir, var sarunāt ar lai mūziku klusāk pagriež (nav mēģināts, bet domājams, ka tā var, arī baumas klīst, ka kādam bijusi tāda vajadzība).

Istabā parasti pa trim, ļoti reti četri, un vēl retāk, ka tiešām tik daudz dzīvo vienā istabā. Bet skaits var būt ar mazāks (tas gan attiecas ne uz septebri), pēdējos mēnešus otrajā semestrī dzīvoju praktiski viena.

Katrā ziņā par to nevajag uztraukties - nāc ar pozitīvām domām, smaidu uz lūpām un atvērtību jaunajam, tad jau būs Ok! Wink
Ehh, biški neērti jautāt - izskatīšos pēc baigā pūšļa, bet nu vells ar viņ'!

Kā tais kojās ir ar smēķējošiem tipiem? Es var būtatvērts uhh ku daudz jaunajam, bet, nu, cilvekam ir savas robežas... Gadu+ dzīvot skurstenī, tā jau tā robeža ar ir.
(29.07.2009 05:30 )Mr. Nejēga rakstīja: [ -> ]Ehh, biški neērti jautāt - izskatīšos pēc baigā pūšļa, bet nu vells ar viņ'!

Kā tais kojās ir ar smēķējošiem tipiem? Es var būtatvērts uhh ku daudz jaunajam, bet, nu, cilvekam ir savas robežas... Gadu+ dzīvot skurstenī, tā jau tā robeža ar ir.

Kojās 5.stāvā ir smēķētavā, tāpēc problēmām nevajadzētu rasties.Smile
Smēķētāju skaits kojās ir gaužām mazs. Vismaz līdz šim tā bija!
Tātad man arī daži jautājumi, jo laikam dzīvošu kojās, vismaz sākumā.

1. Datorikas fakultāte arī tak dzīvo fizmatu kojās?
2. Kādas mēbeles tur parasti jau ir?
3. Kā ar riebīgajiem apakšīrniekiem t.i. prusaki, blaktis u.t.t.?? Sad
4. Vai var sarunāt, lai vienā istabā saliek ar pazīstamajiem?
5. Kā ir ar internetu? Ja dzīvoklī dzīvotu nāktos slēgt pašai klāt, un kā skatījos lielākajai daļai ir visādi ierobežojumi cik sēdi u.t.t... kā ir kojās???
6. Kad var ievākties kojās?
7. Lasīju, ka ir arī kaut kādi laika ierobežojumi? Līdz cikiem ir jāatgriežas?
8. Istabas ir slēdzamas? Katram ir sava atslēga?
9. Kā ar dušām? Normālas duškabīnes vai kā??

Ceru, ka kāds atbildēs Very Happy Paldies jau iepriekš! Smile)
(02.08.2009 07:25 )eliina55 rakstīja: [ -> ]9. Kā ar dušām? Normālas duškabīnes vai kā??

pie manis ir pat foršas duškabīnes, ja kas, vari tur Wink
(02.08.2009 07:25 )eliina55 rakstīja: [ -> ]Tātad man arī daži jautājumi, jo laikam dzīvošu kojās, vismaz sākumā.

1. Datorikas fakultāte arī tak dzīvo fizmatu kojās?
2. Kādas mēbeles tur parasti jau ir?
3. Kā ar riebīgajiem apakšīrniekiem t.i. prusaki, blaktis u.t.t.?? Sad
4. Vai var sarunāt, lai vienā istabā saliek ar pazīstamajiem?
5. Kā ir ar internetu? Ja dzīvoklī dzīvotu nāktos slēgt pašai klāt, un kā skatījos lielākajai daļai ir visādi ierobežojumi cik sēdi u.t.t... kā ir kojās???
6. Kad var ievākties kojās?
7. Lasīju, ka ir arī kaut kādi laika ierobežojumi? Līdz cikiem ir jāatgriežas?
8. Istabas ir slēdzamas? Katram ir sava atslēga?
9. Kā ar dušām? Normālas duškabīnes vai kā??

Ceru, ka kāds atbildēs Very Happy Paldies jau iepriekš! Smile)

1.Jā
2.gulta, skapis, kāds galds, var patrāpīties arī naktskapīts vai pie sienas pieskrūvēts plaukts. Tas atkarīgs no tiem, kas dzīvoja iepriekš. bet ar komeni vairumā gadījumu var sarunāt trūkstošās mēbeles un atbrīvoties no liekajām.
3.Ar tiem vis kārtībā - kad vēl dzīvoju kojās (~3 mēn. atpakaļ) viņi par veselību nesūdzējās. Pēc pieredzes zinu, ka ir iespējams ar viņiem sarunāt lai šie dzīvo kaimiņu istabā ne pie jums, jābūt tikai pietiekami tīrīgam utt.
4.līdzko esi uzzinājis katiec kojās, skrien pie komenes un saki, ka gribi dzīvot ar to un to, tad nebūs problēmu. Var arī mēģināt kautkādfas rotācijas veikt pēctam, bet tad tev jāmeklē kāds kas ir ar mieru mainīties utt.
5.nets kojās ir, strādāt ar viņu var, dc++ neies bet ir citi veidi kā zagt
6.principā līdzko zini ka tev vieta ir garantēta tā vari jau uzplīties komenei ar tekstu "gribu prom no mājām, gribu pie Jums!!!"
7.vienīgais laika ierobežojums 23.00 - 06.00 ciemiņi nedrīkst būt kojās. Pārējie irobežojumi atkarīgi no konkrētās sardzenes kas sēž kojās. Par sardzenēm (unh ne tikai) sīkāk uzzināsiet Baldonē, kas ir Baldone - uzzināsiet drīz ja vien jau nezinat Smile
8.Jā uz abiem jautājumiem
9.hmmm dušas ir un pat ļoti labas priekš kojām... bet... bet... tikai džekiem... ar meiteņu dušām ir tā, ka viņas smird un ir piecūkotas... ja vien tur pa vasaru nekas nav mainījies... Taču galvu augšā - džeki parasti neiebilst pret dāmām dušā Smile
vēl jautājums - tur ledusskapji ir katrā istabā?
(02.08.2009 09:50 )Blekss rakstīja: [ -> ]9.hmmm dušas ir un pat ļoti labas priekš kojām... bet... bet... tikai džekiem... ar meiteņu dušām ir tā, ka viņas smird un ir piecūkotas... ja vien tur pa vasaru nekas nav mainījies... Taču galvu augšā - džeki parasti neiebilst pret dāmām dušā Smile

neticās, ka meiteņu dušas sliktākā stāvoklī Very Happy
Nu puišu dušas pirms 3 gadiem pilnībā izremontēja, jo tās bija pārāk izdemolētas. Meiteņu dušas neviens nedemolē, tāpēc nav iemesla remontēt Smile
(02.08.2009 09:50 )Blekss rakstīja: [ -> ]3.Ar tiem vis kārtībā - kad vēl dzīvoju kojās (~3 mēn. atpakaļ) viņi par veselību nesūdzējās. Pēc pieredzes zinu, ka ir iespējams ar viņiem sarunāt lai šie dzīvo kaimiņu istabā ne pie jums, jābūt tikai pietiekami tīrīgam utt.
9.hmmm dušas ir un pat ļoti labas priekš kojām... bet... bet... tikai džekiem... ar meiteņu dušām ir tā, ka viņas smird un ir piecūkotas... ja vien tur pa vasaru nekas nav mainījies... Taču galvu augšā - džeki parasti neiebilst pret dāmām dušā Smile

Kojās dzīvoju vienu gadu, līdz šim vēl nevienu minēto apakšīrnieku sastapt nav gadījies, par ko, saprotams, esmu visnotaļ apmierināts Smile
Džeki par meiteņu klātbūtni dušās protams sūdzēties neies - bet man tik nav gadījies kādreiz pieredzēt situāciju, kad šī sūdzēšanās būtu kaut vai teorētiski iespējama... Žēl Smile

Bet man prieks, ka es netieku uzskatīts par neciešamu kaimiņu Very Happy
Lapas: 1 2 3 4 5 6 7 8
Atsauces saites