fizmati.lv forums

Pilnā versija: kas ir kavitācija?
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.

neziniitis

kāds nevar lūdzu apskaidrot, kas ir kavitācija? plz help Shocked

Guest

burbuļu veidošanās šķidrumos.

Guest

neziniitis rakstīja:kāds nevar lūdzu apskaidrot, kas ir kavitācija? plz help Shocked
burbuļu veidošanās
Kavitācija ir burbuļu veidošanās šķidrumos.

Piem., motorlaivu iekarināmajiem motoriem virs dzenskrūves ir tāda antikavitācijas plate, kura novērš lieko burbuļu veidošanos spiediena starpību rezultātā vai ieraujot gaisu no virsūdens. Ja šādas plates nebūtu, dzenskrūve grieztu gaisu un laiva uz priekšu nekustētu.
Kavitācija bija tas ar ko pēc beigšanas man ikdienas nācās darboties LU CFI, manā pirmajā darba vietā. Tur kādi 30 litri CH3-CH2-OH bija manā atbildībā ik mēnesi (nu, tas tik sen, ka vairs nav taisnība). Nu un bija ne mazums fruktu, kas bija iedomājušies, ka zin labāku veidu kā šo mantu izlietot. Tāpēc stādījām aktu tipa "ļa ļa ļa galvenās optiskās ass tīrīšanai" un tad (nepacietība takš, negaidīsi kamēr sakodīsies) iekšā ultraskaņas striktorā un uz pillu klapi rubī "power on". Lai arī mazliet pakarsts, bet kavitācija padarīja to par sakodušos dažu sekunžu laikā. Cita starpā, baigi labās nastoikas šādi var pagatavot. Nāk ārā aš sīkdams no ekstraģējamajām oģelēm.
(26.11.2005 14:30 )neziniitis rakstīja: [ -> ]kāds nevar lūdzu apskaidrot, kas ir kavitācija? plz help Shocked

Te var uzzināt kā kavitācijas metodes ir komercializētas. Domāju, ka neuzminēsiet par kuru nišu es runāju. :DDD
Te var uzzināt kā kavitācijas metodes ir komercializētas. Domāju, ka neuzminēsiet par kuru nišu es runāju. :DDD
[/quote]
RE: DDD
Acīmredzot skaistums prasa upurus. Kavitācijas veidā.
Atsauces saites