fizmati.lv forums

Pilnā versija: ieteikums kaa uzlabot interneta darbiibu
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2
Katru nedelju (varbut katru dienu, vai savadak) publicejam ToP downloaderus un Uploaderus forumaa! Very HappyVery Happy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Nu var jau vienkārši paskatīties šeit: http://serviss.lanet.lv/arhivs/sodien.html (autorizācija ar savu LANET lietotājvārdu/paroli)
Neizprotu, kā tavs ieteikums uzlabotu interneta darbību. Papildu trafiks postēšanai forumā aizietu vienīgi.
(03.11.2009 23:40 )PeterB rakstīja: [ -> ]Neizprotu, kā tavs ieteikums uzlabotu interneta darbību. Papildu trafiks postēšanai forumā aizietu vienīgi.

xD uzlabotu! nedomaaju, ka kaadam patiktu ka vinja vardu un uzvardu raksta forumaa! un es jau skatijos tajaa adresee! tikai parsteidza, ka starp liideriem ir meitenes Very Happy

pectam varetu izdomaat veel kko....

ps: neticu, ka forums noslogo vairaak nekaa filmu vai kaa tamliidziiga downloads - 10+ Gb dienaa!
Kirils Solovjovs. INTERNET, DARBOJIES!
(04.11.2009 00:05 )registrs rakstīja: [ -> ]
(03.11.2009 23:40 )PeterB rakstīja: [ -> ]Neizprotu, kā tavs ieteikums uzlabotu interneta darbību. Papildu trafiks postēšanai forumā aizietu vienīgi.

xD uzlabotu! nedomaaju, ka kaadam patiktu ka vinja vardu un uzvardu raksta forumaa! un es jau skatijos tajaa adresee! tikai parsteidza, ka starp liideriem ir meitenes Very Happy

pectam varetu izdomaat veel kko....

ps: neticu, ka forums noslogo vairaak nekaa filmu vai kaa tamliidziiga downloads - 10+ Gb dienaa!

Kā tu pēc LUIS loginiem atpazīsti cilvēku vārdus/uzvārdus? Vai tu vienkārši visus pazīsti?

Un vispār es pat neesmu pārliecināts, ka tajos aprēķinos tiešām viss ir iekļauts... Man ir bijis, ka upload kopējais parādās zem 50 GB laikā, kad man viens atsevišķs torrents ir bijis uploadots virs 80 GB... Un ar dl ir līdzīgi...
taisniiba- viss nav ieklauts, bet pec loginiem vaardus var sameeraa viegli noskaidrot arii nepaziistot cilveeku! Smile
(04.11.2009 00:20 )PeterB rakstīja: [ -> ]Kirils Solovjovs. INTERNET, DARBOJIES!

Good one Very Happy
(04.11.2009 00:05 )registrs rakstīja: [ -> ]xD uzlabotu! nedomaaju, ka kaadam patiktu ka vinja vardu un uzvardu raksta forumaa!
aaa, manu vaardu ieposteeja forumaa Sad
Vairāk kā 12h lai uz to noreaģētu. Vāji.
Viņam internets nedarbojās.
Tas nav attaisnojums.
OK, pamēģinam šo:
I have a life.
Nesmīdini :>
[Bilde 2001012955873935612_rs.jpg]
Lapas: 1 2
Atsauces saites