fizmati.lv forums

Pilnā versija: Mājdzīvnieki.....
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Ja kādam ir pazudusi žurka, ļoti atvainojamies, jo starp 4 un 5 stāvu atrastā žurka ir izmesta uz mēslu bedri...

lūdzam komentārus...
Kaķis badā nomirs.
es nejokoju 16. janvārī kojās tika noķerta žurka...
(17.01.2010 13:37 )ratman rakstīja: [ -> ]es nejokoju 16. janvārī kojās tika noķerta žurka...

un ko mums tagad darīt? Pārtikas un veterinārais dienests tika informēts? Ko par to saka Koķes kundze? Vai komendante jau ir iesniegusi lūgumu pensionēties priekšlaicīgi? Vai sardzene, kas sēdēja 16.janvārī veiksmīgi spēja pildīt savus darba pienākumus šādā trauksmes situācijā? Vai notikuma vieta ir attiecīgi iežogota? Kad būs nabaga žurkas bēres?
nē, nē un nē
slepkavas Sad
taa zurka gadiijumaa nebija 2. posta autora profila bildee redzamaaLaughing
bet žurka bija resna?
(17.01.2010 00:09 )ratman rakstīja: [ -> ]Ja kādam ir pazudusi žurka, ļoti atvainojamies, jo starp 4 un 5 stāvu atrastā žurka ir izmesta uz mēslu bedri...
Viņa bija dzīva??
Un kur vispār pie kojām ir mēslu bedre?
Man tā žurka no dušām skrēja pretīm Very Happy
Nu ja dušas izmanto, tad varbūt arī maksā īri. A tu viņu izsviedi ārā.
(18.01.2010 14:03 )Andreass Šulcs rakstīja: [ -> ]
(17.01.2010 00:09 )ratman rakstīja: [ -> ]Ja kādam ir pazudusi žurka, ļoti atvainojamies, jo starp 4 un 5 stāvu atrastā žurka ir izmesta uz mēslu bedri...
Viņa bija dzīva??
Un kur vispār pie kojām ir mēslu bedre?

zhurka bija dziiva
(19.01.2010 20:28 )Maija rakstīja: [ -> ]Man tā žurka no dušām skrēja pretīm Very Happy

mees vinju nokieraam
(17.01.2010 00:09 )ratman rakstīja: [ -> ]Ja kādam ir pazudusi žurka, ļoti atvainojamies, jo starp 4 un 5 stāvu atrastā žurka ir izmesta mēslu bedrē...

Un juus veel censhaties uztureet miitu, ka studentiem nav ko eest, pat zhurkas met aaraa... Laughing
Atsauces saites